Life Style

Iliri mbron Donaldin dhe Trixën, Balina: Po përfiton për lojën tënde

               Publikuar në : 13:30 - 08/12/21 ro ot

Iliri është një nga banorët që ka shprehur hapur mbështetjen e tij për çiftin Donald-Trixa duke thënë se dashuria mes tyre i duket e vërtetë. Mirëpo sipas Balinës Iliri këtë deklaratë e ka bërë për lojë.

Mbrëmjen e sotme Balina u shpreh se Iliri e ka kuptuar që publiku jashtë nuk po e pëlqen lidhjen e tyre dhe po përfiton nga kjo.

“Iliri po përfiton në lojen e tij duke mbështetur lidhjen e Donaldit me Trixën. Ai e kupton që ka mospëlqim nga jashtë të këtij çifti”, tha Balina, por Iliri e mohoi kategorikisht këtë gjë.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back