Showbiz

Ilir Shaqiri nuk e ftoi në dasmë, flet për herë të parë Beniada

Shkruar nga Liberale
Ilir Shaqiri nuk e ftoi në dasmë, flet për herë të

Modelja Beniada Nishani ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin "Abc e Pasdites".

Teksa u pyet, se pse Ilir Shaqiri nuk e ftoi në dasmë dhe a u mërzit, ish-banorja e BBV u shpreh se, duhet të ketë pasur arsyet e veta.

“Jo. Nuk na mërziti. Po s’na ka ftuar do ketë arsyet e veta. Unë s’e vras fare mendjen, me gjithë gjërat që kemi për të bërë në jetën tonë nuk do e vrasin mendjen në gjërat e vogla. Secili nga ne e di vetë se çfarë do të ketë afër”, tha Beniada.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH