Showbiz

Ilir Shaqiri futet në shtëpinë e "Big Brothet VIP", përqafohet me Luizin dhe bisedon me të

Shkruar nga Liberale
Ilir Shaqiri futet në shtëpinë e "Big Brothet VIP",

Ditën e sotme në shtëpinë e "Big Brother VIP2" janë surprizuar banorët pasi është futur fituesi i edicionit të parë i këtij formati, Ilir Shaqiri.

Ai ka dal në oborr teksa të gjithë banorët janë mbledhur rreth tij.

Ajo që bie menjëherë në sy është se si Iliri takon Luizin dhe i ofron atij një cigare teksa nis pa humbur kohë bisedën me banorët e tjerë.

Ndër të tjera ai ka patur një bisedë të shkurtër me Luizin, teksa nuk ka munguar dhe kurioziteti i banorëve të tjerë për të ditur infomacione nga jashtë dhe se si shihen ata nga audienca.

Pjesë nga biseda:

Iliri: Kush ka hyrë i parë do dal i fundit.

Luizi: Olta ka hyrë

Iliri: Ti hyre i fundit, por ndoshta do jesh i pari në fund

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH