1

Igli Tare sulmohet nga pitbulli, pëson disa lëndime

               Publikuar në : 13:05 - 05/02/21 liberale

Një ngjarje e rëndë është raportuar sot nga Italia. Mediet fqinje bëjnë me dije se është sulmuar nga një qen pitbull ish-sulmuesi i kombëtares shqiptare, Igli Tare.

Në momentin e sulmit, Tare ka qenë duke bërë shëtitje me qentë e tij, në Romë.

Siç theksojnë mediet italiane, drejtori sportiv i Lazios ka qenë duke ecuri në rrugë, kur një qen i ka shpëtuar pronarit dhe i është sulur.

Ilgi Tare ka mbetur i lënduar, ndërsa nga humbur një qen të tijin, i cili është vrarë nga pitbulli.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back