Aktualitet

IGJEUM nxjerr të dhënat për tërmetet, ja si ka lëvizur magnituda

Shkruar nga Liberale

Edhe gjatë natës ka pasur pagoditje tërmeti! Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në vend janë regjistruar 9 lekundje gjatë natës dhe për fat të mirë magnituda ka ardhur në ulje.

Sipas IGJEUM lëkundja e fundit është ajo e orës 02:55 me epiqendër në Damaj të Durrësit me thellësi 21 km dhe magnitudë 1.8.

Shihni të dhënat në tabelën më poshtë: /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH