Aktualitet

Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik në Fier

Shkruar nga Liberale
Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik në Fier

Identifikohen viktimat e aksidentit të rëndë që ka ndodhur sot në Fier. Njëri është Sokrat Lela, nga Mbrostari i Fierit, punonjës i FNSH, i cili ka qenë duke udhëtuar bashkë me dy persona të tjerë.

Viktima tjetër është bashkëshoqëruesja e tij Fatbardha Lela. Të dy kanë qenë në mjetin Ford Fiesta.

Ai dhe një pasagjer kanë humbur jetën sipas po të njëjta burimeve në vendngjarje.

Kujtojmë se të plagosur kanë mbetur edhe 4 persona të tjerë në këtë aksident.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH