Aktualitet

I rrëmbyen çantën zviceranit, arrestohen tre të rinj në Përmet

               Publikuar në : 12:53 - 03/08/21 liberale

Tre të rinj 17 vjeçarë janë vënë në pranga pasi akuzohen se i kanë vjedhur çantën një turisti.

Sipas informacionëve të policisë të ndaluarit janë: shtetasit H. Ç., 17 vjeç, F. M., 17 vjeç dhe A. P., 17 vjeç, pasi në bashkëpunim me njeri-tjetrin, i kanë vjedhur shtetasit zvicerian çantën e dorës.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back