Kronikë

I riu vlonjat rreh gruan, përfundon në pranga

Shkruar nga Liberale
I riu vlonjat rreh gruan, përfundon në pranga

Një 31-vjeçar është arrestuar në Vlorë për veprën penale dhunë në familje.

Sipas policisë, 31 vjeçari dyshohet se ushtoi dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Grupi hetimor ka nisur verifikimet dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH