Showbiz

I pyetur nga ndjekësit nëse flet me Donald Veshaj, ja si përgjigjet këngëtari

Shkruar nga Liberale

Ish-banori i "Big Brothet VIP" Ardit Çuni ka folur së fundmi për Donald Veshaj, i cili gjatë qëndrimit brenda shtëpisë me të nuk ka pasur raporte shumë të mira. “Garë e fortë personazhesh për shkak të hipokrizisë.”, tha këngëtari pasi doli nga shtëpia e famshme për aktorin e humorit dhe për Fifin.

Ndërkohë, së fundmi, nëpërmjet një bisede virtuale me ndjekësit në Instagram, ai është përgjigjur nëse flet me aktorin. “Flet me Donaldin? Se me Borën e dimë se po.”, e pyeti ndjekësi të cilit Arditi iu përgjigj: “Pse kur nuk kam folur”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH