Kronikë

I përmbyset traktori, humb jetën fermeri

Shkruar nga Liberale
I përmbyset traktori, humb jetën fermeri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të diele në Gjirokastër.

Një i moshuar ka gjetur vdekjen teksa ishte duke punuar tokën e tij me zetor.

Paraprakisht raportohet ngjarje aksidentale pasi fermerit, rreth të 80-ve i është përmbysur zetori dhe e ka zënë poshtë.

Ngjarja është nën hetim nga policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH