Aktualitet

I komplimentoi gruas, italiani e godet me paterica emigrantin

Shkruar nga Liberale
I komplimentoi gruas, italiani e godet me paterica emigrantin

Një ngjarje për motive të dobëta ka ndodhur në Itali pasi një 32-vjeçar italian goditur disa herë në kokë me paterica një 39-vjeçar nigerian pasi ky i fundit i ka bërë një kompliment partneres që kishte në krah 32-vjeçari, gjë që e ka acaruar të riun aq sa për t’i marrë jetën atij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në sytë e të gjithëve dhe kamerat e vëzhgimit por edhe dëshmitarët me telefona kanë kapur sekuencën e sulmit të dhunshëm.

Në video shihet se Alika u ndoq, u hodh në tokë dhe më pas u rrah egërsisht për të humbur ndërgjegjen me agresorin që u largua me vrap, por u kap shumë shpejt nga policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH