Aktualitet

I jepet lamtumira e fundit çiftit të vrarë nga babai në Australi

Shkruar nga Liberale
I jepet lamtumira e fundit çiftit të vrarë nga babai në

Ditën e sotme janë përcjellë për në banesën e fundit, Lindita dhe Veton Musai, pasi u vranë më 31 dhjetor në Australi, nga babai i vajzës, Osman Shaptafaj.

Nga mediat australiane u mësua se krimi ndodhi për shkak të shkëputjes së vajzës nga i ati, edhe pse policia do të marrë në pyetje babain që vrau të bijën dhe dhëndrin.

Lindita Musai ndërroi jetë menjëherë, kurse Vetoni një ditë pas saj, duke e humbur betejën me vdekjen. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH