Kosova

I djegin për herë të dytë makinën zyrtarit të Shërbimit spitalor në Kosovë

Shkruar nga Liberale
I djegin për herë të dytë makinën zyrtarit të

Në incident i njëjtë i ndodhi Drejtorit të Njësisë së Auditimit të Brendshëm të Shërbimit Spitalor të Kosovës pasi i djegën për herë të dytë makinën teksa e kishte parkuar.

Nga ShSKUK njoftojnë se ka ndodhur gjatë kohës që po mbahej mbledhja e bordit drejtues.

Njoftimi:

“Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK), njofton se sot teksa po mbahej mbledhja e Bordit Drejtues të ShSKUK-së dhe ishte duke raportuar drejtori i Njësisë së Auditimit të Brendshëm të ShSKUK-së, vetura e tij private është djegur në parkingun e drejtorisë së përgjithshme të ShSKUK-së”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH