Life Style

I dinim kushërinj, Ermal Fejzullahu zbulon çfarë e lidh me Fifin

               Publikuar në : 15:55 - 16/01/21 liberale

Pak kohë më parë në “Shiko kush luan”, Fifi dhe Ermali thanë se janë kushërinj me njëri-tjetrin. Fifi tha se kanë lidhje gjaku dhe se familja e Ermalit ka pasur mbiemrin e saj, por e ka ndryshuar më vonë.

Së fundmi, i ftuar në “Express Rozë”, Ermali ka treguar se ai dhe Fifi janë nga e njëjta krahinë. Megjithatë, këngëtari shtoi se nuk janë të afërt me njëri-tjetrin.

“Me një prejardhje shumë të largët jemi nga një krahinë. Mirëpo nuk është se jemi të afërt. Nga fisi jemi diçka”, tha Ermali.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back