1

Hysaj infektohet me Covid humbet sfidën me Bjellorusinë

               Publikuar në : 21:36 - 17/11/20 liberale

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj nuk do të jetë pjesë e formacionit në ndeshjen e Shqipërisë me Bjellorusinë.

Shkak për këtë është bërë infektimi i tij me koronavirus. Përgjigja e tamponit për Hysajn doli mbrëmjen e kësaj të marte dhe ai u fut menjëherë në karantinë.

FSHF njoftoi se tamponin e kanë kryer edhe lojtarët e stafi teknik i Kombëtares, por përgjigja për ta ishte negative.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back