Sport

Humbi nënën një ditë më parë, Armand Duka bën dedikimin prekës

Shkruar nga Liberale
Humbi nënën një ditë më parë, Armand Duka bën

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka reagoi sot pas vdekjes së nënës së tij, i cili nëpërmjet një mesazh në rrjetet sociale falenderon të gjithë miqtë dhe personat që e ngushëlluan për ndarjen nga jeta të njeriut të tij të dashur.

Mesazhi i presidentit të FSHF-së Armand Duka pas vdekjes së nënës së tij:

Në këto ditë të vështira nuk arrita ta përcjell Mamin tim sipas të gjitha zakoneve të cilat ne dhe ajo donim shumë t’i respektonim. Dua t’ju falënderoj të gjithëve, miqtë e të afërmit që arritën ta përcjellin Mamin për në banesën e fundit, që na ngushëlluan përmes telefonatave e mesazheve të shumta.

Uroj ta kalojmë sa më parë këtë situatë të vështirë e të rikujtojmë edhe njëherë Mamin tonë apo siç do të thonin qindra nxënës që ka mësuar dhe edukuar në 40 vite arsimi e mësuesie: Zysh Vajdijen.

Ju përqafoj të gjithëve! /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH