Aktualitet

Humbi drejtimin e mjetit, 23-vjeçari përfundon në dyqan

               Publikuar në : 21:38 - 18/09/20 liberale

Një makinë në Berat ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar brenda një dyqani ushqimor në anë të rrugës.

Nga verifikimet e para të policisë ka rezultuar se mjeti tip “Benz”,me targa AA 107 F.B, që drejtohej nga 23-vjeçari E.M,ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur me dyqanin në anë të rrugës.

Nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale në biznesin ushqimor.

Ndërkohë, policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back