Aktualitet

Humb jetën një tjetër person poshtë rrënojave në Thumanë

Shkruar nga Liberale
Humb jetën një tjetër person poshtë rrënojave në

Një i ri nga Thumana ka gjetur vdekjen mes rrënojave pas tërmetit dramatik të ditës së sotme. I riu me mbiemrin Cuka ka pritur gjatë nën rrënoja,  për fat të keq nuk ka arritur t’ia dalë.

Ai i martuar dhe me fëmijë.

Sipas News 24, i riu ka komunikuar vazhdimisht pothuajse për gjatë gjithë ditës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH