Aktualitet

Humb jetën një i dënuar në burgun e Lezhës, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Humb jetën një i dënuar në burgun e Lezhës, detajet e

Një i dënuar ka humbur jetën ditën e sotme në burgun e Shënkollit, në Lezhë.

Trupi i 55-vjeçarit është dërguar në morg dhe pritet ti nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për përcaktimin e shkakut të vdekjes, ndërsa autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH