Aktualitet

Humb betejën me virusin, ndahet nga jeta ish-kryebashkiaku i PD-së

Shkruar nga Liberale
Humb betejën me virusin, ndahet nga jeta ish-kryebashkiaku i PD-së

Një tjetër politikan shqiptar ka humbur betejën me koronavirusin. Mësohet se ka ndërruar jetë ish-kryebashkiaku demokrat, Beqir Arifaj.

Lajmi i hidhur bëhet i ditur nga miq dhe të afër të të ndjerit, përmes mesazheve prekëse në rrjetet sociale.

“Me hidherim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të Z. BEQIR ARIFAJ. Ai ishte një personalitet mjaft aktiv i jetës politike sociale dhe ekonomike të zonës së Iballes dhe Pukes. Ngushëllimet tona familjes Arifaj”, thuhet në një mesazh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH