Aktualitet

Humb betejën me Covid Kasem Hysenbelliu, po kurohj në Turqi

               Publikuar në : 09:48 - 05/12/20 liberale

Është ndarë nga jeta si pasojë e Covid-19 Kasem Hysenbelliu. Presidenti i Televizionit “Fax News” ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Turqi, ku ishte duke u kuruar prej disa javësh.

Ai nuk mundi që të fitonte dot betejën me koronavirusin, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve.

Hysenbelliu ka qenë administrator i Televizionit ‘News24’ dhe gazetes ‘Panorama’.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back