Horoskop

Horoskopi për ditën e nesërme, e premte 21 tetor 2022

Shkruar nga Liberale
Horoskopi për ditën e nesërme, e premte 21 tetor 2022

DASHI

Ju pret një ditë disi nervoze, edhe nëse takimet do të jenë favorite. Sa i përket punës, do të ishte e përshtatshme të vëzhgonit atë që po ndodh dhe të analizoni gjithçka me qetësi.

DEMI

Hëna është në aspekt të mirë, por gjatë dy ditëve të fundit ka pasur probleme që mund të sqarohen dhe zgjidhen njëherë e përgjithmonë. Sa i përket punës, gjithçka duhet të trajtohet me kujdes. Madje me më shumë vëmendje.

BINJAKËT

Mos bëni gjithçka me nxitim, përndryshe rrezikoni të neglizhoni disa detaje edhe në dashuri. Për sa i përket punës (por jo vetëm), zgjedhjet që do të bëni gjatë kësaj periudhe do të jenë të shkëlqyera për të ardhmen tuaj.

GAFORRJA                         

Nëse keni qëndruar shumë larg një personi, tani do të jetë e mundur të kompensoni kohën e humbur. Nuk ju pëlqen që disa njerëz të flasin pas shpine, duke thënë gjëra për ju që nuk janë të vërteta, veçanërisht ato që thuhen në punë ...

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 21 tetor 2022), çiftet që kanë pasur vështirësi duhet të jenë të kujdesshëm, sepse gjithçka do të rrjedhë tani më ngadalë se zakonisht. Do të duhet durim. Problemet, në disa raste, lindin për shkak të kostove më të larta nga sa pritej.

VIRGJIRËSHA

Hëna në shenjë sigurisht që ju bën më të fortë, edhe të premten  - 21 tetor 2022 - do të ketë yje që  ju favorizojnë në dashuri. Keni dilema nëse ia vlen të përballeni me një sfidë të vërtetë pune? Ka shanse shumë të mira për të fituar.

PESHORJA

Dita premton të jetë interesante, thjesht eliminoni atë ndjenjë shqetësimi që sjell kujtimin e emocioneve të gabuara, të përjetuara në të kaluarën. Ndwrroni strategji. Për sa i përket punës, përgatituni për disa teste  të rëndësishme.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 21 tetor 2022), kushdo që ka dy histori deri në fund të tetorit, do të duhet të sqarohet njëherë e mirë. Për sa i përket punës, kjo periudhë funksionon më mirë se ajo që sapo keni lënë pas.

SHIGJETARI

Mendoni për gjëra të dobishme në çift, edhe nëse pasdite mund të keni dyshime, probleme për të përballuar. Sa i përket punës, është koha e duhur për të ndryshuar kurs. Duhet tw ndryshoni strategji.

BRICJAPI

I dashur Bricjap, nëse jeni në çift për një kohë të gjatë dhe keni pasur probleme, flisni menjëherë me njëri-tjetrin. Sqaroni. Ndaloni të debatoni, veçanërisht për gjëra të kota. budallallëqe. Për sa i përket punës, jeni të lodhur, por e rëndësishme është që gjithçka të shkojë mirë.

UJORI

Yjet do të jenë në anën tuaj, madje edhe të dielën do të ketë diçka më shumë për të thënë. Shumë do të kenë një mundësi të mirë pune, që duhet shfrytëzuar plotësisht.

PESHQIT

Një ditë plot emocione po vjen, madje gjatë fundjavës ditët e mbetura do të jenë edhe më të mira. Deri në mbrëmjen e nesërme do t'ju duhet të zgjidhni një problem pune që e mbani prej disa kohësh. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH