Horoskop

Horoskopi për ditën e martë 1 nëntor 2022!

Shkruar nga Liberale
Horoskopi për ditën e martë 1 nëntor 2022!

DASHI

Nga java e kaluar ka pasur disa pengesa të vogla, por aspekti i mirë i Hënës do t'ju lejojë të rikuperoni nga orët e ardhshme. Sa i përket punës, angazhimi nga ana juaj është aty dhe lajmet nuk do të vonojnë të vijnë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), në dashuri nuk jeni shumë të bindur dhe këtë e vërteton kundërshtimi i Venusit. Për sa i përket punës, keni krijuar pak tension dhe lodhje do të ndihet.

BINJAKËT

I bukur qielli i këtyre orëve, nëse në të shkuarën e afërt keni qenë protagonistë të një ndarjeje, dëshira për t’iu rikthyer dashurisë do të kthehet të ndihet! Për sa i përket punës, një nga ditët më të mira do të jetë ajo e 5 nëntorit.

GAFORRJA

Periudha është mjaft premtuese për ndjenjat… Shikoni përreth! Për sa i përket punës, keni pasur disa polemika, por tani është e mundur të rifilloni një etapë tjetër. Guxim!

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), po përjetoni një moment të veçantë përsa i përket dashurisë, por ka ende shumë gjëra për të bërë! Sa i përket punës, ngadalësimet janë të mundshme dhe jo gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi. Prandaj, jini të durueshëm.

VIRGJIRËSHA

Qielli është i bukur për ndjenjat, falë kalimit të ri të Venusit. Për sa i përket punës, nëse duhet të bëni propozime, është më mirë t’i bëni ato deri në mes të nëntorit.

PESHORJA

Dashuria gjatë orëve të ardhshme do të duket e largët, por mos e humbni shpresën. Për sa i përket punës, nëse keni një projekt në gatishmëri, prandaj filloni në gjysmën e dytë të muajit.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), emocionet e sinqerta po vijnë falë hyrjes së Venusit në shenjën tuaj! Për sa i përket punës, do të jetë e mundur të fitoni një sfidë të rëndësishme, pse jo edhe vendimtare.

SHIGJETARI

Kombinime interesante për ndjenjat janë ato që do të ndodhin nga dita e 16-të e në vazhdim. Deri atëherë do të ketë disa ngritje dhe ulje. Sa i përket punës, ka një atmosferë tjetër. Ndoshta duhet të prisni të bien disa “degë të thara” nga pema që të mos rrezikoni kur merrni frytet ...

BRICJAPI

Mund të ketë ndonjë grindje në lidhje me çështjet familjare gjatë ditëve në vijim. Për sa i përket punës, jeni mjaft i acaruar, ngaqë ju duhet të realizoni disa projekte.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 1 nëntor 2022), ujëra të trazuara për zemrën, apo edhe fërkimi me partnerin, është mëse i mundur. Për sa i përket punës, mos e tërhiqni shumë “litarin”, si dhe kushtojini më shumë vëmendje shpenzimeve.

PESHQIT

Në këto ditë do të jetë e mundur të takoni njerëz të këndshëm që do t'ju ndihmojnë të harroni të kaluarën e vjetër. Për sa i përket punës, favorizoni dhe shtoni kontaktet. Një kënaqësi ekonomike edhe më e madhe mund të vijë. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH