Horoskop

HOROSKOPI për ditën e enjte 27 tetor 2022

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI për ditën e enjte 27 tetor 2022

DASHI

Një situatë më e mirë për ndjenjat ju hapet pasdite. Nëse ka një person që ju pëlqen, mund të deklaroheni pa frikë. Me pak fjalë, është koha e duhur për të bërë një hap të rëndësishëm përpara.

 DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 27 tetor 2022), mëngjesi është i qetë, por më pas gjërat përmirësohen. Ky fund muaji është në fakt shenjë rikuperimi. Në punë duket se dikush po kanotazh kundër jush dhe nuk mund të merrni vendime të rëndësishme.

BINJAKËT

Përpiquni të mos mendoni shumë për dashurinë, veçanërisht nëse gjërat nuk kanë shkuar mirë kohët e fundit. Shikoni përtej. Në punë mund dhe duhet të bëni kërkesa më të mira.

GAFORRJA

Një ditë për të shfrytëzuar sa më shumë, pasi deri tani jo gjithçka ka ecur në mënyrën e duhur. Megjithatë, sigurisht që nuk ishte një javë për t'u përshtatur, sepse keni pasur kaq shumë probleme dhe diskutime në vendin e punës.

LUANI

Mëngjesi është i përmbajtur, sepse ju vjen nga ditët e polemikave dhe diskutimeve të nxehta dhe ende nuk e keni marrë veten plotësisht. Në dashuri priten ditë të mrekullueshme. Trajtojeni veten me disa momente relaksi.

VIRGJIRËSHA

Ditë e mbarë, veçanërisht në mëngjes. Por në ndonjë moment gjërat do të përkeqësohen. Karakteri juaj i saktë dhe polemizues, në fakt, do t'ju çojë në grindje me ata që ju rrethojnë. Keni edhe një dëshirë për ta diskutuar me të gjithë, si në dashuri ashtu edhe në punë.

PESHORJA

Gjatë mbrëmjes do të arrini të zgjidhni problemet dhe diskutimet që mbani në vete, prej disa kohësh dhe kështu do të shkoni të flini të qetë. Diplomacia shpërblehet në punë. Dhe ju keni për t’u shpërblyer prej saj.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 27 tetor 2022), zemrat e vetmuara mund të shpengojnë veten dhe të gjejnë një shpirt binjak. Koha e mirë për të takuar njerëz të rinj. Në punë mund të ndiheni sikur po ndryshoni peizazh dhe do të filloni aventura të reja. Atëherë, pse rrini indiferent!

SHIGJETARI

Jeni ju që duhet të merrni vendimet e duhura brenda çiftit. Mundohuni t’iu jepni zgjidhni të mira nëse nuk doni të dëgjoni ankesat e partnerit tuaj. Në punë do të ketë edhe situata interesante.

BRICJAPI

Nëse keni pasur ndonjë grindje apo edhe debat, mund të jetë momenti i duhur për t'u sqaruar. Rezultatet do të jenë më të mira se sa pritej në nivel profesional. Tregojuni të gjithëve nga çfarë jeni krijuar.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 27 tetor 2022), në dashuri nuk është koha e duhur për të bërë zgjedhje të rrezikshme. Më mirë të mbani atë që keni, vetëm nëse nuk do të keni më durim. Megjithatë, kini guximin të ndryshoni peizazh.

PESHQIT

Nëse vini nga një histori e vështirë, ndoshta është e përshtatshme të shikoni më tej dhe të filloni përsëri në një mënyrë të shkëlqyer. As në punë nuk do të keni pengesa të mëdha. Ju mund të jepni më të mirën tuaj dhe të tregoni se nga çfarë jeni krijuar. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH