Horoskop

Horoskopi JAVOR i Paolo Fox, parashikimet nga 10 deri më 16 korrik 2023

Shkruar nga Liberale
Horoskopi JAVOR i Paolo Fox, parashikimet nga 10 deri më 16 korrik 2023

DASHI

Ditë të rëndësishme do të vijnë gjatë fundjavës, bëhuni gati. Kujdes me Bricjapin dhe Peshoren.

DEMI

Në disa çifte ka një ajër të krizës së thellë. Paratë kanë krijuar jo pak shqetësime së fundmi, disa janë ndjerë të çorientuar.

BINJAKËT

Jetoni marrëdhëniet me entuziazëm. Periudhë rikuperimi për ata që kanë përjetuar një ndarje kohët e fundit.

GAFORRJA

Deri në fund të muajit përpiquni të zbatoni një plan veprimi për të rikuperuar emocionet e humbura. Probleme të mundshme me para ose strehim për disa çifte.

LUANI

Ka mundësi që në këtë periudhë të keni disa borxhe për të shlyer. Çiftet më të forta po mendojnë të kenë një fëmijë në pritje. E shtuna është një ditë e mundshme e dobishme për të vënë në lojë të ardhmen.

VIRGJËRESHA

Problemet kanë kaluar thuajse plotësisht, pas pak muajsh do të kemi edhe Venusin në shenjë. Kush duhet të legalizojë një sindikatë do të ketë diçka më shumë.

PESHORJA

Mes çifteve të ndryshëm që janë martuar së fundmi, do të duhet të zgjidhin disa probleme ekonomike. Disa lajme do të vijnë në fund të muajit, ndërsa disa çështje të vjetra do të rishfaqen.

AKREPI

Partneri mund t'ju ketë lënë ndonjë punë të papërfunduar. Në raste ekstreme, nëse e shihni të nevojshme, jepni një ultimatum që të përpiqeni ta zhvendosni atë.

SHIGJETARI

Vështirësitë dhe angazhimet mund të jenë shtuar. Yjet raportojnë edhe disa komplikime në shtëpi.

BRICJAPI

Është koha për ta zyrtarizuar lidhjen, për një të ardhme më të mirë. Ata që kanë humbur një dashuri do të mund ta rikuperojnë atë.

UJORI

Kohët e fundit keni pasur disa probleme me paratë. Ditë e trazuar të mërkurën. Këto ditë të javës është më mirë të përqafoni qetësinë dhe të numëroni deri në dhjetë.

PESHQIT

Krizat e rënda nuk do të kthehen, por është e rëndësishme të mos gërmoni në të shkuarën. Ata që janë në një marrëdhënie të çuditshme ose konfuze do të kërkojnë qetësi.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH