Showbiz

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 16 deri në 22 tetor: Dashuria, puna dhe fati për të gjitha shenjat e zodiakut

Shkruar nga Liberale
Horoskopi javor i Paolo Fox nga 16 deri në 22 tetor: Dashuria, puna dhe

Dashi

Dashuria: ndoshta një person ka zhgënjyer pritshmëritë tuaja, prandaj me ç’rast ndërpritni lidhjet dhe shikoni diku tjetër. Ju jeni shumë të interesuar për marrëdhënie autentike. Puna: ju pret një javë plot ide të mira dhe kreativitet të pafund. Paratë mbeten një problem për t'u zgjidhur, gjithashtu shmangni gjërat e çmendura.

Fati: katër yje ★★★★

Demi

Dashuria: sektor i favorizuar falë tranzitit të ri të Venusit. Yjet i buzëqeshin të ardhmes suaj, por disa probleme, ndoshta paratë apo shtëpia, mundojnë çiftet që bashkëjetojnë. Puna: shmangni lëvizjet e rrezikshme, edhe sepse Marsi tinëzar ju bën gjithçka kaq të vështirë.

Fati: tre yje★★★

Binjakët

Dashuria: horoskopi i kësaj jave ju fton të rikuperoni ato marrëdhënie që keni lënë pas dore. Në datën 18 mund të ketë disa diskutime. Një person i dashur do t'ju mendojë. Puna: krahasimet ok, por nuk duhet të nervozoheni. Mundohuni të pakësoni angazhimet tuaja, përndryshe në fundjavë do ta gjeni veten me bateri bosh. Fati: tre yje ★★★

Gaforrja

Dashuria: javë e mbushur me emocione pozitive falë Venusit të favorshëm. Pasioni nuk mungon as tek beqarët. Në çift duhet të bëni të dëgjohet nëse ka diçka që nuk shkon. Historitë e reja në rregull. Puna: ata që kanë pritur konfirmimin për një kohë të gjatë po marrin kënaqësi. Me një qiell kaq pa pengesa, diçka po gatuhet. Fati: pesë yje: ★★★★★

Luani

Dashuria: dikush mund të ketë pishman, ndërsa çiftet do të organizojnë të ardhmen së bashku. Puna: rishikime ekonomike që duket se hedhin dyshime mbi vetëpunësimin. Në rast mbylljeje do të fillojmë sërish. Data 19 do të jetë një super ditë. Fati: katër yje ★★★★

Virgjëresha

Dashuria: diçka e këndshme mund të ndodhë në fundjavë. Beqarët do kenë mundësi të reja, thjesht do duhet të përmbajnë modestinë. Ata që janë ndarë kohët e fundit duket se kanë vështirësi të ecin përpara. Puna: rikthimi nga një periudhë tensionesh dhe komplikimesh, por gjatë javës mund ta merrni më të mirën. Për të parë ndryshimet duhet të prisni derisa të kalojë dhjetori. Fati: katër yje★★★★

Peshorja

Dashuria: takime të rëndësishme. Me Venusin në shenjë, dëshira për të dashuruar do të jetë e mahnitshme. Gjatë fundjavës do të duhet të kujdesemi për një mosmarrëveshje. Kujdesuni edhe për miqësitë e bukura. Puna: nëse ka një propozim për të bërë, atëherë bëjeni të enjten. Mos merrni angazhime pune në fundjavë, por shkëputeni nga përditshmëria. Fati: ★★★★★

Akrepi

Dashuria: Zemrat e vetmuara mund të lënë papritur kokën për dikë. Ata që janë shumë bashkë do jenë më të qetë edhe nëse disa çifte janë ndarë pas stuhisë së verës. Puna: yje dashamirës këtë javë, një rezultat nuk do të vonojë. Investimet që nuk rekomandohen, përkundrazi, mbështeten në forcat tuaja. Fati: pesë yje ★★★★★

Shigjetari

Dashuria: gjatë javës diçka nuk do ju bindë aspak. Ndoshta vitaliteti i mungon një marrëdhënieje? Mundohuni të gjeni sprintin e duhur përndryshe rrezikoni të tradhtoni. Ata që janë përballur me një krizë do të duhet të flasin pa e therur njëri-tjetrin për qëllimet e tyre. Puna: nuk ndiheni të kënaqur për shkak të kolegëve që nuk punojnë aq sa do të dëshironit. Fati: tre yje ★★★

Bricjapi

Dashuria: Afërdita do të kujdeset për lojën tuaj dhe prandaj ju mund të shkoni shumë larg. Në dashuri thuani po. Çiftet do mund t'i përkushtohen projekteve që kanë të bëjnë me shtëpinë. Pasioni nuk do të mungojë. Puna: jeni kthyer në rrugën e duhur. Jini ambicioz dhe kushtojini vëmendje detajeve për të arritur sukses. Fati: pesë yje★★★★★

Ujori

Dashuria: do favorizohen projektet e dashurisë sepse Afërdita nuk do të punojë më kundër jush gjatë javës. Do të ktheheni në rrugën e duhur dhe erotizmi do të rizgjohet. Me Binjakët dhe Peshoren, marrëdhënia përmirësohet. Rikthime të mundshme. Puna: dëshira për t'iu përkushtuar gjërave të ndryshme. Do të keni ditë intriguese, edhe nëse duhet t'i kushtoni vëmendje financave. Fati: tre yje ★★★

Peshqit

Dashuria: dëshironi një partner që ju mbështet në planin mendor, sepse është një periudhë e veçantë për ju. Për shkak të kundërshtimit të Venusit nuk mund të përjashtohen distancat apo vështirësitë në një lidhje. Jini të kuptueshëm dhe të dashur, kështu që do të kapërceni gjithçka. Puna: Gjërat po evoluojnë, ndaj mund ta gjeni veten duke bërë një pushim. Fati: katër yje★★★★

Përgatiti: Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH