Horoskop

HOROSKOPI JAVOR i Paolo Fox (20-27 qershor 2023)

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI JAVOR i Paolo Fox (20-27 qershor 2023)

DASHI

Beqarët janë të ndarë mes dëshirës për të jetuar një histori të madhe dashurie dhe frikës së vuajtjes. Kush është në çift do mund të bëjë plane të mëdha. Në nivel profesional, do t'ju duhet të zgjidhni disa çështje të kontabilitetit. Priten shpenzime në fund të muajit.

DEMI  

Në dashuri mund të ketë përmbysje për shkak të çështjeve të punës, prandaj bëni kujdes çfarë thoni të mërkurën. Disa çifte mund të hasin keqkuptime. Në punë keni pasur shumë përgjegjësi dhe ka po ashtu shumë lodhje. Të enjten do jetë më mirë të shmangni përplasjet.

BINJAKËT  

Marrëdhëniet që lindin në fund të qershorit bëhen të rëndësishme për të ardhmen. Të shtunën do të duhet të përqendroheni te njerëzit e lirë dhe të shmangni kompromise. Të premten për ata që janë në çift do lindin njëfarë tensioni për shkak të faktorëve të jashtëm. Mundohuni të jeni të sinqertë me partnerin. Njerëzit e vetëpunësuar mund të marrin një ofertë të mirë. Kalibroni shpenzimet tuaja.

GAFORRJA

Do të jetë një javë e shkëlqyer për kontaktet, por kujdes nga historitë e vështira dhe të ndërlikuara. Për çiftet solide do të vijnë projekte të rëndësishme. Ata që kanë biznesin e tyre më në fund do të kthehen në rrugën e duhur.

LUANI

Me Venusin dhe Marsin në shenjën tuaj do ta keni të vështirë të mos jetoni pasionet, kështu që mos i nënvlerësoni takimet e reja. Në çift, shqetësimet lidhur me paratë dhe shtëpinë mund të prishin harmoninë. Për sa i përket punës, mund të merrni një ofertë që nuk ju bind, por në mungesë të ndonjë gjëje tjetër, do t'ju duhet ta pranoni.

VIRGJËRESHA

Emocione të veçanta me Bricjapin dhe Akrepin. Në çift ka ardhur koha për projekte, por do ketë ankthe për fëmijët dhe shtëpinë. Në vendin e punës mund të merrni diçka më shumë ose të merrni një detyrë tjetër: është më mirë të pranoni.

PESHORJA

Mos humbisni një takim, jeni në një fazë rikuperimi. Në çift do ketë ende shpenzime për t’u përballur. Në një nivel profesional, do të keni sukses, por keni ende borxhe ndaj së kaluarës.

AKREPI

Do jeni disi të njëanshëm për shkak të së shkuarës, ndërsa në çift do duhet të jeni më konkretë në projektet tuaja. Në historitë e gjata, do t'ju duhet të rikuperoni pasionin. Në profesion do të filloni mirë, por duket se keni frikë të ktheheni në lojë.

SHIGJETARI

Nëse ju pëlqen dikush, mos hezitoni të dilni përpara, kjo është një kohë e mirë për takime të reja. Çiftet e qëndrueshme do të mund të rikuperohen, për aq kohë sa ka një dëshirë nga të dy. Kujdes në menaxhimin e parave, diçka që ju ka lënduar në kohët e fundit.

BRICJAPI

Është koha e duhur për të dalë përpara nëse dikush ju intereson. Në çift nuk përjashtohen diskutimet, por mund të shërbejnë për sqarimin e gjërave. Të vetë-punësuarit do të duhet të vazhdojnë me një projekt.

UJORI

Nëse keni mbyllur një lidhje, mos u ktheni pas. Në çift keni probleme me ata që nuk ju kuptojnë apo ju mërzitin. Sidoqoftë, do të ishte më mirë të shmangni polemika. Punimet e lindura në muajt e fundit do të marrin hov, por për momentin do të ketë lëvizje të dyshimta.

PESHQIT

Do të keni mundësi të keni takime të dobishme për të ardhmen, ndërsa çiftet në krizë do të gjejnë qetësi. Në nivelin e punës, dikush do të marrë parasysh ndryshimet në vendndodhje, detyra ose të tjera. Më e keqja ka kaluar dhe mund të menaxhoni gjithçka më mirë ose të vendosni gjërat për të ardhmen.

Poll
SHQIPENGLISH