Horoskop

HOROSKOPI JAVOR (27 shkurt deri më 5 mars 2023)

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI JAVOR (27 shkurt deri më 5 mars 2023)

Dashi

Humor pozitiv. Ditë pozitive, ato që do të vijnë, për të gjithë ata që duan të kenë një fëmijë, ndërsa rreth punës, ditët më të mira do të jenë ato në mesjavë;

Demi

Kuptimi. Në dashuri, në ditët në vijim do të ndiheni gati për të kuptuar partnerin, por do t'ju duhet t'i kushtoni vëmendje disa ish-eve; nuk do të ketë frena në punë, por tani është mirë të shmangni të bërit shumë;

Binjakët

Hënë interesante. E marta do jetë me Hënën në shenjë dhe do jetë shumë interesante për beqarët; Në planin e punës, nga ana tjetër, sektori i bashkëpunimit do të jetë interesant në ditët në vijim;

Gaforrja

I qetë dhe i ftohtë. Nëse ka një histori dashurie të dyshimtë, këshillohet të mos krijoni mosmarrëveshje të panevojshme; në punë duhet të përballesh me Jupiterin disonant, por së shpejti nuk do të jetë kështu.

Luani

Qiell pjellor. Periudha e shkëlqyer për çiftet që duan të kenë një fëmijë; Në punë, nga ana tjetër, mundësitë për hapësira të reja do të vijnë në ditët në vijim;

Virgjëresha

Prisni degët e thara. Në jetën bashkëshortore duhet të përpiqeni të zgjidhni komplikimet, ndërsa në sektorin profesional është koha për të bërë një zgjedhje, për t’u larguar nga kotësitë  si dhe për të rifituar forcën;

Peshorja

Shpenzime të papritura . Çiftet e reja së shpejti do të përballen me një shpenzim të papritur, ndërsa për punë të hënën dhe të martën do të jenë më të mirat;

Akrepi

Duke parë nga e ardhmja. Në dashuri, tranziti i ri i Mërkurit do të jetë interesant; në punë, nga ana tjetër, tani mund të bëhen zgjedhje me synimin, për të ardhmen.

Shigjetari

Impulsivitet pozitiv. Në dashuri mund të jetë më e ndërlikuar se sa pritej gjetja e një ekuilibri me Peshqit dhe Virgjëreshën, ndërsa në punë veprimi impulsiv i Jupiterit do të ndihmojë iniciativat dhe zgjedhjet më të rëndësishme;

Bricjapi

Shumë tension. Kini kujdes, në jetën bashkëshortore, të mos çlironi tensionin e brendshëm në familje; në vendin e punës ka nga ata që tashmë kanë marrë një çmim, ndërsa për të tjerët gjërat do të ndryshojnë nga muaji maj;

Ujori

Kujdes portofolin tuaj. Në jetën bashkëshortore, kushtojini vëmendje marrëdhënies me një Akrep, ndërsa në punë nga e hëna do të mbërrijë forca madhore, edhe nëse parashikohen shpenzime të shumta;

Peshqit

Dështimi. Nuk mund të përjashtohet një rikthim gjatë javës, ndërkohë që më në fund po vjen një fazë pozitive për punë, pas kaq shumë konfuzionesh.

 /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH