Horoskop

Horoskopi i ditës së nesërme, e shtunë 29 prill 2023

Shkruar nga Liberale
Horoskopi i ditës së nesërme, e shtunë 29 prill 2023

DASHI

Ata që kanë guximin të sfidojnë botën këto ditë do të jenë në gjendje të zgjidhin shumë probleme dhe të hapen për një çështje dashurie dhe të rëndësishme, në disa raste edhe të papritura.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 prill 2023), e juaja do të jetë një fundjavë me Hënën në shenjën tuaj. Por lajmi i mirë nuk mbaron këtu: edhe Saturni së shpejti do të jetë në formë të mirë. Do të jenë ditë me energji të madhe dhe me një dëshirë të madhe për të bërë dhe për të shkëlqyer.

BINJAKËT

Gjatë orëve të ardhshme do të përjetoni orë të veçanta, në të cilat shumë prej jush do të kenë ndjesinë e veçantë të përballjes me sfida të reja. Kjo ndjenjë ju stimulon të bëni më mirë dhe më mirë dhe këtë fundjavë mund të përgatitni terrenin për ditë të kënaqësisë së madhe.

GAFORRJA

Gjatë dy ditëve të ardhshme do t'ju duhet të hiqni pak peshë si në atë sentimentale ashtu edhe në punë. Në të parën do t'ju duhet të sqaroni ndjenjat tuaja, ndërsa në të dytën do t'ju duhet të sqaroni ose mbylleni me disa kolegë apo bashkëpunëtorë…

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 prill 2023), po vijnë ditë disi të lodhshme dhe shumë nervoze. Gjithashtu sepse vini nga ditët e rënda... Tani do të dëshironit të pushoni, por angazhimet janë të ngutshme edhe në ditët në vijim. Guxim..

VIRGJËRESHA

Ditë me fuqi të madhe falë një Hëne me aspekt të shkëlqyer. Kjo do t'ju japë energji dhe pozitivitet të madh që do t'ju ndihmojë shumë në marrëdhëniet ndër-personale.

PESHORJA

Këtë fundjavë do të duhet të bëni kujdes me portofolin sepse keni pasur shumë shpenzime. Në veçanti ngaqë dëshironi t'i vini në praktikë idetë tuaja dhe t'i realizoni ato.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 29 prill 2023), gjatë orëve në vijim mund të zgjoheni paksa nervozë dhe të ndrydhur. Fatkeqësisht do të jetë pothuajse normale këtë fundjavë. Mësoni më mirë të jetoni me këtë situatë, të paktën për 48 orët e ardhshme.

SHIGJETARI

Fundjava duhet të investohet në ndjenja. Nëse jeni të fejuar me dikë prej disa kohësh, është koha për t'i bërë përshtypje partnerit tuaj. Nëse jeni beqarë, mund të bëni takime të veçanta.

BRICJAPI

Po rizbuloni energji të mirë dhe racionalitet më të mirë dhe kjo do t'ju ndihmojë të lidheni në një mënyrë pozitive dhe proaktive me njerëzit përreth jush.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e shtunë 29 prill 2023), këto janë ditë reflektimi dhe ndoshta edhe agjitacioni. Ditët e fundit keni qenë pak nervoz, ndaj përpiquni të gjeni qetësi për të kuptuar se çfarë dëshironi nga e ardhmja juaj e afërt.

PESHQIT

Të dashur Peshq, kjo është një fundjavë çliruese për shumë prej jush. Marrëdhëniet e rëndësishme përfundimisht do të forcohen dhe jo vetëm kur bëhet fjalë për dashurinë.

Poll
SHQIPENGLISH