Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 28 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 28 tetor 2023

DASHI

Për ju do të jetë një fundjavë në të cilën do të arrini të sqaroni shumë gjëra. Bëhuni gati të përballeni me njerëz ose angazhime të rëndësishme, edhe nëse kohët e fundit jeni frenuar. Sa i përket dashurisë, nëse ka pasur një krizë, ajo tani mund të rikuperohet.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 28 tetor 2023), kjo që fillon tani do të jetë një fundjavë e madhe rikuperimi për ju. Përdorni këto ditë për të mbyllur marrëveshje të rëndësishme në lidhje me punën. Sa i përket dashurisë, do të jetë e nevojshme të keni pak më shumë guxim.

BINJAKËT

Pas një jave të mbarë mund të ndjeni një rënie të lehtë gjatë orëve në vijim. Disa prej jush mund të pyesin veten nëse po bëni zgjedhjet e duhura dhe mund të ndihen të lodhur dhe nervozë. Shtyni gjithashtu udhëtimin, i cili është shumë i lodhshëm. Sa i përket punës, ajo ju rrit fuqinë.

GAFORRJA

Nëse ka njerëz që ju interesojnë, mund të rrini me ta pa ndonjë shqetësim të veçantë. E diela do të japë më pak se ditët e tjera. Nëse keni debate apo probleme në familje është mirë t'i adresoni ato sa më shpejt.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 28 tetor 2023), yjet janë gjithnjë e më shumë miqtë tuaj dhe ju jeni gjithnjë e më aktivë dhe të fortë në veprimet tuaja. Kjo rritje, megjithatë, do të korrespondojë me një rritje të intolerancës. Tani ju keni mundësinë të përfshiheni. Guximi!

PESHORJA

Ata që punojnë me familjen ose njerëzit e dashur mund të jenë ndjerë të përjashtuar. Për këtë arsye grupi ose puna u ndryshua. Tani pyesni veten nëse keni bërë mirë apo jo. Mundohuni të arrini një përfundim por me qetësi.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 28 tetor 2023), ju pret një fundjavë shumë e bukur. Një fundjavë për të kaluar me personin që dashuroni ose në çdo rast plot emocione të bukura. Ata që janë beqarë për një kohë të gjatë duhet të pyesin veten në këtë pikë nëse kanë frikë të bëjnë këtë. Pak më shumë guxim nuk do të bënte keq...

SHIGJETARI

Është e vërtetë që jeni shumë impulsiv, por tani mund të filloni të keni dyshime dhe të ndaloni për një moment. Gjatë të dielës mund të ketë ndonjë diskutim në shtëpi. Mundohuni të qëndroni të qetë.

BRICJAPI

Jeni një kohë me energji të madhe. Keni një dëshirë të madhe për të shpenguar veten. Java nuk ka qenë idilike, por gjithçka që mendoni dhe bëni në këtë fazë tani e tutje do të ketë rëndësinë e saj. Guxim. Përveshni mëngët.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 28 tetor 2023), ju pret një fundjavë interesante. Javën e ardhshme Jupiteri nuk do të jetë më kundër jush dhe do të keni një vrull të ri në marrëdhëniet tuaja me mundësi për të përjetuar emocione të bukura.

PESHQIT

Gjatë orëve në vijim mund të vuani nga disa sëmundje të vogla të përkohshme, si dhimbje shpine apo probleme kyçesh, me pak fjalë fundjava mund të mos jetë më e mira nga pikëpamja e fitnesit fizik. Jo me nxitim!

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH