Showbiz

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 27 maj 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 27 maj 2023

DASHI

Kohët e fundit keni pasur një rënie fizike edhe për shkak të angazhimeve të shumta që ju është dashur të përballeni javët e fundit. Tani përpiquni të pushoni. Për të rimbushur bateritë. Vetëm kështu do të arrini të gjeni atë formë që ju ka dalluar muajt e fundit.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 27 maj 2023), ju po i afroheni një perspektive astrologjike përfundimisht pozitive, por që do të materializohet vetëm në ditët në vijim. Mbetet vetëm të presim me durim dhe të shmangim diskutimet e kota dhe sterile. Mbajeni veten edhe pak.

BINJAKËT

Gjatë fundjavës do të përjetoni ditë të dedikuara shprehimisht ndaj dashurisë. Nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë, përpiquni t'i bëni përshtypje partnerit tuaj; nëse jeni beqarë mund të bëni takime të rëndësishme.

GAFORRJA

Ka ardhur koha për të kërkuar dhe gjetur paqen e humbur të mendjes. Vini nga një periudhë shumë stresuese për shkak të punës dhe disa marrëdhënieve personale që janë plasaritur, ndoshta në mënyrë të pariparueshme. Përpiquni të gjeni përsëri qetësinë. Vetëm në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të përcaktoni se cilët do të jenë hapat e ardhshëm.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 27 maj 2023), mund të lindin një shumë diskutime apo polemika gjatë orëve në vijim, për fat të mirë gjithçka do të zgjidhet deri në fundjavë. Këshilla është të qëndroni të qetë dhe të shmangni diskutimet e tepërta.

VIRGJËRESHA

Po përpiqeni të gjeni qetësinë shpirtërore dhe të shkarkoni kokën nga problemet e shumta që ju është dashur të përballeni. Jeni një person që i përjetoni problemet me shumë ankth. Të gjitha problemet: si ato sentimentale ashtu edhe ato të punës.

PESHORJA

Ndjenja e lodhjes dhe e parehatisë që po përjetoni vjen për shkak të gjendjes suaj psikofizike e cila nuk është saktësisht optimale. Të jeni të sigurt, megjithatë, situata do të kthehet në normalitet shumë shpejt. Kini besim.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 27 maj 2023), gjatë kësaj fundjave mund të nxiteni nga ngjarje të papritura. Mundohuni të jeni gati për të reaguar në mënyrën e duhur dhe proporcionale.

BRICJAPI

Jeni në kërkim të daljeve të reja, pasione të reja. Natyrisht, vetëm falë angazhimit dhe dëshirës suaj, do të gjeni rrugën e duhur për të ndjekur.

SHIGJETARI

Ju pret një fundjavë vendimtare. Duhet të jeni të sinqertë dhe të thoni atë që mendoni pa ndonjë kompleks, veçanërisht kur bëhet fjalë për ndjenjat. Vetëm atëherë do ta dini nëse po investoni në personin e duhur.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 27 maj 2023), nuk është rastësi që ndiheni pak poshtë. Kjo është ajo që mund të quhet periudha klasike e konfuzionit. Duhet të qëndroni të qetë dhe të përpiqeni të rifitoni ekuilibrin tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.

PESHQIT

Ju pret një fundjavë që do të sjellë pak përtaci. Ndoshta pak tepër... Kjo edhe sepse keni ardhur nga një javë shumë e ngarkuar. Këshilla është të rikuperoni pak energji dhe të filloni përsëri. Duke filluar shkëlqyeshëm.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH