Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 21 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 21 tetor 2023

DASHI

Të shtunë 21 tetor nuk do të jetë një ditë e mirë: orët e ardhshme në fakt do të jenë plot nervozizëm për ju. Kushtojini vëmendje fjalëve tuaja për të shmangur diskutimet e panevojshme. Ka ende shqetësime dhe shqetësime që ju shkaktojnë tension.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 21 tetor 2023), gjatë kësaj fundjave mund të ketë disa emocione për të përjetuar, por janë gjithmonë Dielli, Venusi dhe Mërkuri në kundërshtim, të cilat mund t'ju krijojnë probleme në dashuri dhe në marrëdhëniet ndërpersonale, përfshirë edhe ato brenda familjes.

BINJAKËT

Dita do të jetë padyshim më e mirë se ato që sapo keni përjetuar dhe gjatë orëve në vijim mund të zgjidhni edhe një problem që lindi rreth mesjavës.

GAFORRJA

Të shtunën, 21 tetor, do të jetë një ditë e qetë për ju: ndiheni të humbur dhe keni nevojë për dikë që t'i besoni, t'i tregoni shqetësimet tuaja dhe të kërkoni këshilla. Kujdes mos debatoni brenda familjes.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 21 tetor 2023), ju pret një fundjavë pozitive në të cilën mund të përjetoni disa emocione të bukura që do t'ju bëjnë të ndiheni mirë. Shijoni momentin dhe mbushni bateritë për javën e ardhshme.

VIRGJËRESHA

Ju pret një ditë plot dashuri, veçanërisht për beqarët që mund të njohin dikë. Ndoshta një miqësi mund të kthehet edhe në diçka më shumë… Shikoni edhe përreth jush.

PESHORJA

Orët e ardhshme Hëna do t'ju bëjë të përjetoni emocione të reja në dashuri. Kjo vlen edhe nëse po mendoni për një person nga e kaluara: mund të përpiqeni të afroheni më shumë këtë fundjavë. Favorizohen edhe beqarët: përpiquni të dilni më shumë, Afërdita do ju afrojë dorën.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 21 tetor 2023), një fundjavë pozitive dhe e rëndësishme. Krahasuar me disa muaj më parë, situata ka ndryshuar për mirë dhe do të përmirësohet edhe më shumë në javët në vijim, falë edhe mënyrës tuaj të ndryshme të përballimit të situatave.

SHIGJETARI

Këtë të shtunë 21 tetor do të jetë një ditë rikuperimi për ju, veçanërisht përsa i përket ndjenjave. Përkushtojuni më shumë dashurisë: ka ardhur koha për të rizbuluar pasionin. Dashuria do jetë edhe më e mirë muajin e ardhshëm falë ndikimit pozitiv të Venusit.

BRICJAPI

E shtuna do të jetë një ditë disi e qetë për ju në të cilën do ta lini veten të rrëmbyer nga nostalgjia dhe problemet që kanë origjinën në të kaluarën. Në dashuri, mos gërmoni të kaluarën apo krizat e vjetra.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 21 tetor 2023), ju pret një fundjavë pozitive në të cilën krijimtaria juaj do të mbretërojë dhe do t'ju bëjë të bëni gjëra të pazakonta dhe argëtuese. Kujdes me marrëdhëniet ndërpersonale, qëndrimi juaj nuk kuptohet gjithmonë dhe mund të lindin keqkuptime dhe diskutime. Duhet kujdes.

PESHQIT

Përpiquni të qartësoni zemrën tuaj, për të kuptuar më mirë se çfarë doni të bëni me historinë që po jetoni. Të ecni përpara? Ta mbyllni këtu? Mundohuni të mendoni për gjithçka. Megjithatë, të gjitha marrëdhëniet ndërpersonale do të lehtësohen nga ndikimet pozitive të planetëve.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH