Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 14 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e shtunë 14 tetor 2023

DASHI

Në dashuri është më mirë të mos hidheni kokën në marrëdhënie të reja pa e kuptuar plotësisht se kë keni përballë. Ka ende disa probleme në punë, sidomos me kolegët.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 14 tetor 2023), kjo e shtunë nuk fillon me një humor të lartë dhe mund të ketë ende probleme dashurie për të zgjidhur. Në punë gjithçka shkon mirë por është më mirë të mos e teproni.

BINJAKËT

Shijojeni në maksimum këtë ditë sepse do të jeni plot energji. Në punë ka ardhur koha që të rikthehemi pa frikë në lojë.

GAFORRJA

Jeni duke përjetuar një moment delikat në dashuri, por mos e lini veten të pushtoheni nga mendimet negative. Në punë ka shumë angazhime dhe gjithashtu diskutime me të tjerët por përpiquni të filloni t'i përjetoni gjërat me më shumë pozitivitet.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për ditën (e shtunë 14 tetor 2023), kujdes për disa keqkuptime mes çiftit, përndryshe dashuria rrezikon. Në punë mos u shqetësoni për zgjidhjen e të gjitha problemeve, sepse gjërat do zgjidhen vetë me kalimin e kohës.

VIRGJËRESHA

Më në fund jeta juaj po shkëlqen sërish dhe ju jep emocione të forta. Në punë prisni lajme të mira. Ndoshta mund të vlerësoni propozimet ose detyrat e reja, ose të kërkoni atë rritje të shumëpritur që meritonit. Projektet e reja do të kenë mundësinë të avullojnë.

PESHORJA

Kini kujdes në dashuri të mos nënvlerësoni shenjat dhe nëse keni ndonjë problem merreni menjëherë. Në punë, projektet e reja do të kenë mundësi të ecin me shpejtësi. Mos kini frikë nëse rezultatet nuk vijnë menjëherë siç pritej.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 14 tetor 2023), kushtojini vëmendje diskutimeve për dashurinë dhe punën, synoni akoma më lart dhe përpiquni ta bëni një kapërcim në cilësi. Dikush do të përpiqet t'ju pengojë, por ju do t'i bëni të gjithë të kuptojnë se kush është në krye dhe kush mban bazat e familjes.

SHIGJETARI

Dita sjell emocione të bukura për të ndarë me partnerin tuaj. Në punë mund të ketë shumë angazhime por me qetësinë e duhur do arrini të bëni gjithçka.

BRICJAPI

Problemet e dashurisë duhet të adresohen menjëherë dhe të mos lihen të rriten vetë. Në punë po kërkoni rrugën tuaj, zënë veten. Nëse keni diçka për të ofruar, mos kini frikë të pyesni. Do të shihni që së shpejti do t'ju jepet.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 14 tetor 2023), do të keni mundësinë të përjetoni thellësisht dashurinë. Ka shumë gjëra për të bërë në punë, por është gjithashtu e rëndësishme të gjesh kohë për veten.

PESHQIT

Qielli flet për emocione të bukura ndaj përpiquni të bëni diçka të bukur me partnerin tuaj. Në punë dëshironi ndryshime por ju duhet ende pak kohë ndaj bëni durim.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH