Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e premte 27 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e premte 27 tetor 2023

DASHI

Dita e rikuperimit, Hëna është në aspekt të mirë. Nuk duhet të kesh frikë të dashurosh, sepse është gjëja më e bukur që mund të të ndodhë. Lëreni dhe shijoni momentin. Ka diçka për të menduar edhe në punë. Ndoshta nuk jeni të kënaqur me karrierën tuaj.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 27 tetor 2023), diçka nuk po shkon ashtu siç do të donit në dashuri. Kujdes nëse ka pasur një ndarje. Nuk jeni shumë të kthjellët dhe për këtë arsye ndoshta nuk është koha për të filluar përsëri kërkimin e shpirtit tuaj binjak, qëndroni vetëm për pak kohë. Roli juaj në punë po ndryshon.

BINJAKËT

Jeni duke përjetuar një periudhë stresi dhe nervozizmi të fortë. Ju rrezikoni të humbni busullën dhe të mos kuptoni se në cilën rrugë duhet të shkoni. Ndoshta është koha për të ndaluar për një moment dhe për të menduar se çfarë të bëni. Më mirë të mos bëni shumë në punë. Kufizoni veten në gjërat thelbësore.

GAFORRJA

Kthimi në të kaluarën e vjetër në dashuri mund të jetë i gabuar. Më mirë të mos shkoni përtej detyrave të zakonshme të shtëpisë, të paktën në këtë moment, në punë. Rrezikoni të bëni gabime që do t'i paguani shtrenjtë. Përqendrohuni dhe përveshni mëngët.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 27 tetor 2023), marrëdhëniet e shkëlqyera nuk mund të mbarojnë vetëm sepse një planet është kundër tyre. Varet nga ju që të jetoni një marrëdhënie sa më të mirë, edhe nëse yjet nuk ju ndihmojnë. Në fund të fundit, secili është krijuesi i fatit të tij. Në punë priten diskutime me eprorët, por qëndroni të qetë.

VIRGJËRESHA

Stres i fortë për shenjën tuaj. Sidomos në marrëdhënie, është e lehtë të humbasësh durimin. Komplikime edhe në punë, një projekt nuk po shkon sipas planit por mos u dëshpëroni, më e mira nuk ka ardhur ende. Përveshni mëngët.

PESHORJA

Në dashuri mos u bini në provokime banale, sepse rrezikoni të debatoni në polemika të kota. Periudha e favorshme në punë, mund të vazhdoni me projektet tuaja. Mund të takoni shpirtin tuaj binjak, nëse keni kohë që jeni vetëm.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 27 tetor 2023), është e kotë të humbasësh kohë në histori të kota që të bëjnë të humbasësh energji dhe të zhgënjejnë. Jeni të lodhur, dëshironi të keni në krah vetëm njerëz të vërtetë. Nuk është koha e duhur për të nisur eksperimente në punë, konkretizohuni.

SHIGJETARI

Nëse ka një person që ju pëlqen, deklarohuni pa frikë. Çfarë keni për të humbur? Nga ana tjetër, nëse jeni të sigurt se ju varet nga buzët, nuk ka kuptim të hezitoni apo të jeni krenarë. Ditë interesante për të bërë propozime dhe kërkesa në punë.

BRICJAPI

Nëse një marrëdhënie është në krizë, mund të përpiqeni të rikuperoni. Shpikni diçka që e befason partnerin tuaj. Ose thjesht një fundjavë romantike, një udhëtim jashtë qytetit, një darkë. Kaloni më shumë kohë së bashku. Nëse vërtet nuk funksionon, vazhdoni. Ditë e mirë për takime në punë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 27 tetor 2023), mos rrezikoni shumë nëse nuk ia vlen. Është mirë të përfshihesh, por pa e djegur veten, sidomos në punë. Me pak fjalë, mos kafshoni më shumë sesa mund të përtypni. Në dashuri, nëse një person nuk ju bind, nuk ka kuptim të humbni kohë. Ecni përpara.

PESHQIT

Së shpejti mund të takoni personin e duhur për jetën tuaj. Shpirti binjak, ai që të bën të ëndërrosh, që të mbush zemrën dhe u jep ngjyra ditëve të tua. Ju duket gjë e vogël kjo? Ekziston një zgjedhje për t'u përballur, madje edhe një ndryshim jete nëse është e nevojshme.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH