Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 13 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e premte 13 tetor 2023

DASHI

Në këto orë tetori nuk do të mungojnë betejat në lidhjet e kahmotshme por në të njëjtën kohë do të ketë një rritje befasuese të transportit pasionant. Për sa i përket punës, pozicioni i Venusit i ka lehtësuar kontratat. Hapet një rrugë, kundërshtimi i Mërkurit flet për çështjet e parave që do të zgjidhen sa më shpejt, edhe falë ndihmës së një eksperti.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e premte 13 tetor 2023), Afërdita ka sjellë një frymë dashurie dhe romantike në jetën tuaj. Fatkeqësisht, tani Marsi në Akrep mund t'i komplikojë gjërat: përpiquni të qëndroni të qetë dhe t'i përkushtoheni relaksimit.

BINJAKËT

Gjatë orëve në vijim mund të ndiheni pak të shqetësuar ose konfuz në marrëdhëniet e dashurisë, por mos u frikësoni. Tani Marsi ju shtyn të përqendroheni në atë që keni lënë pas dore kohët e fundit. Hëna e re e fundjavës, e cila tani është pranë nesh, do të ringjallë pasionin tuaj dhe do të bëjë që zemra juaj të rrahë më shpejt.

GAFORRJA

Ylli i dashurisë ju buzëqesh dhe planeti i kuq i favorshëm në Akrep ju mbush me entuziazëm. Është një kohë e shkëlqyer për të kultivuar marrëdhënie dhe për të bërë përparim në qëllimet tuaja personale dhe profesionale. Fundjava Hëna e Re ju këshillon të gjeni kohë për të pushuar.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 13 tetor 2023), Afërdita gjatë orëve të ardhshme do t'ju shtyjë të përqendroheni në çështje pragmatike. Është një kohë ideale për të organizuar jetën tuaj dhe për të zgjidhur çështje praktike të neglizhuara. Edhe pse Marsi në Akrep mund të mos ngjall entuziazëm të madh…

VIRGJËRESHA

Ngarkesë pasioni dhe dashurie vjen falë ardhjes së Venusit në qiellin tuaj dhe Marsit në Akrep. Jeta juaj e dashurisë mund të bëhet më intensive dhe më e plotë. Mundësi të papritura po vijnë.

PESHORJA

Afërdita në Virgjëreshë gjatë këtyre orëve të tetorit ju inkurajon të stabilizoni marrëdhëniet tuaja dhe t'i jepni më shumë stabilitet dashurive tuaja. Marsi në Akrep ju ofron mundësinë për të përballuar sfidat në vendin e punës me entuziazëm. Hëna e Re në datën 14 bie në shenjën tuaj, duke sjellë mundësi të reja.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 13 tetor 2023), një pikë kthese pozitive për ju. Afërdita në Virgjëreshë ju ndihmon në fushën e takimeve dhe marrëdhënieve. Do të ndiheni edhe më mirë tani që Marsi ka hyrë në qiellin tuaj. Është koha e përkryer për të ndjekur qëllimet tuaja me pasion.

SHIGJETARI

Ylli i dashurisë fillon të krijojë pengesa të vogla në marrëdhënie. Marsi bëhet më pak energjik, kështu që mund të ndjeni një farë lodhjeje ose mungesë motivimi. Vini bast gjithçka në Hënën e Re të shtunën: një takim i veçantë ose një mundësi e re është e mundur.

BRICJAPI

Venusi në Virgjëreshë po ju mbush me një shpirt të rinovuar. Marsi në Akrep do t'ju ndihmojë të përballoni sfidat me entuziazëm dhe vendosmëri më të madhe. Hëna e re është në Peshore dhe mund të sjellë një stres shtesë. Qëndroni me mendje të kthellët…

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 13 tetor 2023), Afërdita ju ndihmon të zgjidhni çështjet e vjetra familjare dhe të vendosni një ekuilibër më të madh në marrëdhëniet tuaja. Gjatë orëve të ardhshme do t'ju duhet të përballeni me armiqësinë e Marsit që ka hyrë në qiellin e Akrepit. Hëna e Re këtë fundjavë do t'ju japë shpresën që ju nevojitet për të ecur përpara sa më mirë që mundeni.

PESHQIT

Dashuria mund të paraqesë disa sfida këtë javë të tetorit për shkak të zhvendosjes së Venusit në një terren armiqësor. Megjithatë, Marsi tani është bërë më madhështor, duke ju dhënë një tepricë energjie dhe motivimi. Hëna e Re e fundjavës duket se fokusohet në çështjet financiare.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH