Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 10 nëntor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e premte 10 nëntor 2023

DASHI

Jeni të rrethuar nga mundësi shumë interesante sentimentale. Megjithatë, gjithmonë preferoni opsionin më pak të thjeshtë dhe më të vështirë për t'u arritur.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 nëntor 2023), nëse ka një person që ju pëlqen, deklarohuni pa probleme. Çfarë keni për të humbur? Në fakt duhet t’i kushtoni më shumë rëndësi aspektit dashuri dhe sentimental, i cili ka munguar së fundmi. Në punë, Mërkuri ju kërkon të bëni kujdes me financat.

BINJAKËT

Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm dhe të shmangni mbartjen e dy historive në të njëjtën kohë. Në punë jeni në qendër të kritikave dhe thashethemeve nga ata që ju rrethojnë, por ecni drejt në rrugën tuaj. Shumë situata nuk mund të zgjidhen pa një përpjekje të vogël.

GAFORRJA

Përpiquni të mos bëni hapa të rremë në dashuri. Disa fjalë ose gjeste mund të keqinterpretohen dhe të shkaktojnë argumente. Në punë duhet të riktheheni në krye: një problem ndoshta nuk është aq i madh sa ju duket.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 nëntor 2023), yjet ju ftojnë të zbatoni një transformim të fortë në jetën tuaj. Në punë shmangni vendimet e vrullshme, edhe nëse ju pëlqen të rrezikoni në jetë. Me pak fjalë, guxoni më shumë por me inteligjencë.

VIRGJËRESHA

Në dashuri, më në fund do të gjeni një zgjidhje për një problem të kahershëm. Fillon një fazë e rimëkëmbjes së madhe në çdo aspekt. Ata që punojnë në projekte mund të gjejnë mundësi të reja dhe të shpëtojnë nga punësimi i pasigurt. Sidomos për ata në fushën artistike dhe krijuese.

PESHORJA

Nuk ka kuptim të mendosh për të kaluarën, ecni përpara me besim dhe entuziazëm drejt së ardhmes. Ata që janë beqarë mund të duan një qëndrim për një natë, diçka jo-kërkuese, prandaj nuk ka asgjë të keqe me këtë. Pasi kanë dalë shumë para në periudhën e fundit, tani duhet të kurseni dhe të eliminoni shpenzimet e panevojshme.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 nëntor 2023), disa prej jush mund të bien në dashuri me personin e gabuar. Do të ishte një gabim i rëndë. Më mirë të mos futeni në këto situata të mprehta. Në punë, nëse jeni profesionist i lirë, i shfrytëzoni shpejt mundësitë.

SHIGJETARI

Shmangni përfshirjen në situata të komplikuara, si për shembull, me njerëz që janë tashmë të fejuar ose që nuk jua kthejnë ndjenjat. Diçka mund të mos ju shkojë, kështu që kaloni në mjedise të reja dhe më stimuluese. Edhe në punë mund të dëshironi një ndryshim të peizazhit.

BRICJAPI

Në marrëdhëniet e përditshme gjërat nuk shkojnë siç duhet. Kjo ju bën nervoz dhe argumentues. Në punë projektet do ecin më mirë drejt fundit të vitit. Eliminoni dyshimet dhe paqartësitë. Në punë mund të merrni një telefonatë të minutës së fundit: mund të jetë pika e kthesës.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 nëntor 2023), ata që kanë nisur së fundmi një lidhje mund të ndihen të kënaqur, a mund të jenë vërtet personi i duhur? Sot çdo gjë është konfuze në punë, nuk dini cilën rrugë të ndiqni. Gjërat do të përmirësohen nga mesi i muajit.

PESHQIT

Marrëdhënie të turbullta në dashuri me Shigjetarin ose Binjakët. Ndoshta nuk janë shenjat e duhura për të nisur një lidhje. Në punë ka ardhur koha për gjëra të shpejta. Ka ardhur koha për të kërkuar promovime ose avancime të roleve. Ndoshta një rritje page mund të jetë e duhura për ju.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH