Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 6 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 6 dhjetor 2023

DASHI

Me Venusin disonant mund të ketë disa bezdi në jetën tuaj private. Në punë? Ka pak pavendosmëri për lëvizjet e radhës, por shumë shpejt do të kuptoni se çfarë të bëni me jetën tuaj profesionale. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 6 dhjetor 2023), në dashuri është mirë për beqarët, sepse mund të bëjnë takime shumë interesante. Në punë jeni plot ide dhe ka ardhur koha t'u tregoni të gjithëve se sa vleni. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

BINJAKËT

Në dashuri ka pak nervozizëm dhe pavendosmëri. Në punë ka ardhur koha të kuptoni se cilat janë prioritetet tuaja. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë. Jini të sigurt. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

GAFORRJA

Kjo ditë po nis pak ngadalë për shkak të ndjenjave por pak nga pak do të përmirësohet. Në punë ka shumë angazhime por nëse ndiheni të stër-ngarkuar, kërkoni ndihmë. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 6 dhjetor 2023), kjo ditë është e bukur për dashurinë dhe edhe beqarët do të gjejnë shumë mundësi për të bërë takime të reja. Në punë mund t'ju duhet të merreni me disa punë të papërfunduara.

VIRGJIËRESHA

Në dashuri është më mirë të mos shtyni shumë dhe në punë është më mirë të kuptoni mirë se çfarë dëshironi përpara se të nënshkruani një marrëveshje. Jo çdo gjë po shkon sipas planit, por do të shihni që së shpejti do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses. Nuk do mungojnë momentet e vështira.

PESHORJA

Dite sotme mund të dhurojë emocione të bukura, sidomos në pjesën e parë. Në punë mund t'ju duhet të rishikoni marrëveshjet. Do të shihni që së shpejti do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses dhe kënaqësi. Përveshni mëngët dhe mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 6 dhjetor 2023), në dashuri është më mirë të mos jeni shumë kërkues me partnerin tuaj, ai mund të lodhet. Në punë keni nevojë për më shumë garanci. Gjithçka funksionon, thjesht duhet të keni më shumë besim tek vetja dhe tek ata që ju rrethojnë.

SHIGJETARI

Kjo ditë është e bukur për ndjenjat tuaja, keni gjetur një ekuilibër të bukur në dashuri. Në punë keni shumë ide fituese. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.

BRICJAPI

Yjet flasin për takime të reja interesante, mos u përmbani. Në punë keni një dëshirë të madhe për të bërë, prandaj përpiquni të zgjidhni vetëm projektin e duhur. Kini besim tek vetja dhe tek ata që ju rrethojnë. Mësohuni të falënderoni ata që janë pranë jush dhe ju duan.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 6 dhjetor 2023), dashuria shkëlqen sërish në jetën tuaj, kurse në punë ka një dëshirë të madhe për ndryshim. Së shpejti do të mund të gjeni mundësi të reja.

PESHQIT

Nëse jeni ende beqarë, shikoni përreth dhe në punë është më mirë të bëni gjithçka me qetësi pa vonuar si dhe duhet të largoheni një hap nga afatet me një “mal” me gjëra për të bërë.

/Liberale.al/

 

Poll
SHQIPENGLISH