Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 25 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 25 tetor 2023

DASHI

Në këtë ditë ka nevojë për shumë maturi në dashuri dhe në punë prisni disa lajme të mira. Ndoshta një rritje page ose një takim i ri. Në çdo rast, mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 tetor 2023), keni pak konfuzion në kokën tuaj, por përpiquni të mos jeni shumë të ashpër me partnerin. Në punë do keni mundësi të provoni eksperienca të reja.

BINJAKËT

Kjo ditë është shumë interesante për ndjenjat dhe ju gjithashtu do të ndiheni veçanërisht sensualë. Në punë duhet të vlerësoni gjithçka me shumë kujdes. Jo gjithçka humbet dhe asgjë nuk vendoset pa një vullnet më të madh.

GAFORRJA

Kjo ditë ju sheh të fortë në sferën sentimentale, prandaj shfrytëzoni sa më shumë momentin. Në punë mund të rrezikoni disa investime por gjithmonë me ndihmën e ekspertëve. Secili është krijuesi i fatit të tij.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 tetor 2023), këto ditë ju shohim në një humor të luhatshëm, sidomos këtë të mërkurë. Në punë është më mirë të tregoheni të kujdesshëm dhe të mos bëni lëvizje të rrezikshme.

VIRGJËRESHA

Nëse ka diçka që nuk funksionon në çift, atëherë përpiquni të kuptoni se çfarë është. Në punë keni një dëshirë të madhe për ndryshim. Ndoshta jo gjithçka po shkon siç duhet, por mos e fajësoni veten nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi. Me pak fjalë, përveshni mëngët.

PESHORJA

E mërkura ofron emocione të bukura. Ka vetëm pak nervozizëm në punë, por asgjë shumë serioze. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë. Vetëm në këtë mënyrë do të arrini të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 tetor 2023), mund të kaloni mirë në dashuri edhe nëse nuk keni një partner të përhershëm pranë. Në punë gjithçka po shkon mirë. Gjërat negative nuk do mungojnë, por do ketë gjithmonë lajme të mira. Ju keni atë që duhet për të bërë mirë.

SHIGJETARI

Dita me hënë në shenjën tuaj flet për emocione të forta. Në punë, shikoni përpara dhe jo të shkuarën. Nuk ka kuptim të zemërohesh nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshiron. Jo gjithçka mund të shkëlqejë, por shumë gjëra mund të rregullohen.

BRICJAPI

Keni një mundësi të mirë për të gjetur më në fund të dashurën që keni pritur prej kohësh. Në punë dëshironi një revolucion dhe jeni gati të ndryshoni gjithçka.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 25 tetor 2023), dita është e veçantë dhe keni përshtypjen se gjithçka po shkon keq. Jeni shumë të lodhur në punë. Është ende fillimi i javës, ndaj duhet të mbani kokën të bashkuar sepse gjërat do të përmirësohen së shpejti.

PESHQIT

Kthehuni në lojë, në dashuri pa shumë frikë. Në punë ka ardhur koha të shkëlqeni dhe t'u tregoni të gjithëve se kush jeni në të vërtetë. Ka probleme për të zgjidhur, por gjërat shpesh janë më të thjeshta dhe më të menjëhershme nga sa i imagjinoni.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH