Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 1 nëntor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 1 nëntor 2023

DASHI

Po kaloni ditë produktive, por me çfarë përpjekjesh! E keni në mendje rrugën përpara dhe dini të kapërceni sfidat që ju presin, ose të kompensoni kohën e humbur, megjithëse edhe pak lodhje po shfaqet. Ndryshime vendimtare përpara. Nëse keni nevojë të sqaroni ndonjë çështje të pazgjidhur, bëjeni këtë brenda këtyre 24 orëve.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 1 nëntor 2023), tregohuni të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja me të tjerët, veçanërisht në ato në të cilat diçka ka ndryshuar që nga muaji tetor. Qielli do t'ju lejojë të rikuperoni dhe prandaj, në këto orë, keni ndjesinë e të qenit më pak të trazuar se zakonisht, gjë që është e shkëlqyer nga pikëpamja mendore dhe për qetësi! Jeni duke përjetuar ditë të vrullshme.

BINJAKËT

Edhe ju po kaloni një rikuperim, veçanërisht sentimental. Mbajeni edhe pak. Nga data 9 nëntor Afërdita do të kthehet në favor duke sjellë përfitime dhe psherëtima lehtësimi. Tensionet mbeten në lidhje me marrëdhëniet shoqërore dhe të punës, do të duhet edhe më shumë vëmendje për të shmangur diskutimet apo edhe incidentet diplomatike...

GAFORRJA

Do të jetë një moment i rëndësishëm për të gjithë ata që duan të shpengojnë veten nga një periudhë gri, tensionet mbeten në lidhje me punën, studimin apo paratë, por së shpejti do të keni zgjidhje të mira që të filloni dhe të riktheheni! Në muajin nëntor do të ishte më mirë të kënaqeni me zbulime të reja dhe të mos humbisni asnjë mundësi.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 1 nëntor 2023), nga tani e deri të premten mos refuzoni asnjë ftesë dhe gjithashtu shfrytëzoni rastin për të folur për paratë dhe marrëdhëniet: këto do të jenë, në fakt, temat dominuese të pjesën tjetër të javës dhe në veçanti për ata që kanë biznesin e tyre. Fundjava do të sjellë energji në sektorin sentimental.

VIRGJËRESHA

Nëse keni një projekt të mbyllur në një sirtar, do të ishte koha të filloni ta nxirrni ose të paktën të flisni për të: gjërat që tani kanë një vlerë të ndryshme (më të lartë) se në të kaluarën. Lajm i mirë nga dashuria. Edhe për ata që janë të martuar.

PESHORJA

Gjërat po shkojnë shumë më mirë se muaji i kaluar: Afërdita në shenjë duke filluar nga e mërkura e javës së ardhshme do t'i bëjë marrëdhëniet të rriten në maksimum, duke i përmirësuar ato ndjeshëm. Nëse ka ende ndonjë problem për të menaxhuar, prisni të paktën deri në fundjavë dhe më pas gjithçka do të jetë më e lehtë!

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 1 nëntor 2023), Venusi dhe Marsi, që kalojnë në shenjë, ju dhurojnë ditë "të fuqishme" dhe të mbrojtura: gatishmëria juaj për të reaguar do të shpërblehet me arritjen e një objektivi! Jini të qartë nëse duhet të flisni me dikë, qoftë për të përcaktuar një çështje ose për të marrë ndonjë avantazh shtesë. Nuk përjashtohet mundësia e një ndryshimi në punë.

SHIGJETARI

Një projekt i këndshëm për të cilin po punoni mund të japë kënaqësi të madhe në këtë pjesë të fundit të 2023: të gjitha interesat e zhvilluara së fundmi, kontaktet dhe lajmet profesionale rriten nga yjet që shfaqen në një situatë të mirë dhe shumë shpejt do të merrni avantazhe që ndoshta as nuk i keni pasur.

BRICJAPI

Duhet të ndaloni për një moment, lodhja dhe stresi kanë filluar të ndihen sepse jeni duke menaxhuar shumë situata në të njëjtën kohë... Kur nervozoheni, atëherë prireni të izoloheni dhe të somatizoni, ndoshta "duke u mbytur" “në konfuzion dhe duke i bërë gjërat edhe më të vështira. Qëndroni të qetë dhe gjakftohtë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (1 Nëntor 2023), jeni pak nervoz për një projekt që po përpiqet të fillojë ose një konfirmim që nuk arrin: mos u frikësoni dhe vazhdoni të punoni ose të prisni. Dy javët e para të nëntorit do të jenë të vështira dhe do të duhet të jemi të mirë për të rezistuar pa prishur asgjë.

PESHQIT

Periudha e rikuperimit psikofizik për ju, jeni të motivuar dhe (më në fund) të pushuar, kështu që mund të planifikoni një ide të bukur për vitin 2024. Kreativiteti me siguri do t'ju çojë larg, pavarësisht nga Hëna në kundërshtim, e cila mund të krijojë disa mosmarrëveshje të bezdisshme. Nga java e ardhshme Afërdita nuk do të jetë më në opozitë dhe madje dashuria do jetë më e lehtë dhe më e bukur për t'u menaxhuar.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH