Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 5 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 5 dhjetor 2023

DASHI

Në dashuri do të ketë mundësi të keni takime interesante që mund t'ju ndryshojnë jetën. Më shumë siguri vijnë në punë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Nëse diçka nuk shkon sipas planit, do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 dhjetor 2023), në dashuri ka pak nervozizëm, por është më mirë të mos ushqejmë polemikat. Lajmet e mira po vijnë në punë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

BINJAKËT

Ka ardhur koha të rizbuloni pak pasion dhe të mbyllni menjëherë marrëveshjet në punë. Nëse ka funde të lirshme, duhet të kuptoni se ku qëndroni dhe mos e fajësoni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

GAFORRJA

Në dashuri do të keni mundësinë të sqaroni gjithçka nuk ka funksionuar deri më tani dhe në punë bëni kujdes të mos shpenzoni shumë para. Jo gjithçka shkon siç duhet, por ka mundësi të shkëlqyera për sukses. Jo çdo gjë shkon gjithmonë sipas planit, por së shpejti do të ketë kënaqësi të shkëlqyera.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 dhjetor 2023), kjo ditë është paksa nervoze ndaj bëni kujdes të mos debatoni shumë me partnerin. Në punë do arrini të bëni përparim të madh. Do të shihni që në fund nyjet vijnë gjithmonë në krye.

VIRGJËRESHA

Qielli është shumë i bukur për beqarët dhe nëse ka dikë që ju pëlqen, mos hezitoni të bëni propozime. Në punë, kushtojini vëmendje qarkullimit të parave. Në fakt, kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe tani pjata juaj po qan.

PESHORJA

Disa ish mund të shfaqen në dashuri, ki kujdes. Në punë, megjithatë, vjen mundësia për të gjetur zgjidhje për problemet. Ka shumë në çdo fushë, por do të shihni që gjërat pak nga pak do të përmirësohen dhe do të kapërceni lloj-lloj vështirësish.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 dhjetor 2023), këta yje flasin për dashurinë ndaj lëre veten të shkosh pa u menduar shumë. Në punë keni nevojë për pak më shumë vëmendje. Ju rrezikoni të bëni gabime dhe pakujdesi që do t'i paguani shtrenjtë.

SHIGJETARI

Në dashuri ka pak tension, kini kujdes. Jeni të lodhur në punë, por i gjithë mundi juaj së shpejti do të shpërblehet. Do të shihni që gjithçka do të bëhet realitet dhe nuk do të mungojnë kënaqësitë në çdo fushë.

BRICJAPI

Keni filluar të shihni pak dritë në dashuri, edhe ata që janë vetëm prej kohësh. Në punë së shpejti do të gjeni një mënyrë për të bërë një hap të madh në cilësi. Ndoshta një promovim, një rritje page ose të paktën do t'ju jepet ajo që meritoni.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 dhjetor 2023) ka pak tension në dashuri, prandaj kujdes mos debatoni shumë me partnerin. Në punë do mund të riktheheni pas disa vështirësive. Me pak fjalë, përveshni mëngët.

PESHQIT

Dita do të jetë e mbushur me emocione, pasi armiqësia e Mërkurit të jetë eliminuar, gjithçka po shkon drejt greminës. Keni bërë përparime të mëdha në punë, por do arrini edhe më shumë. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të bëhet realitet dhe do të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH