Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 17 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 17 tetor 2023

DASHI

Shumë prej jush po kalon një fazë rikuperimi, rruga përpara është ende e gjatë sepse të gjitha problemet e jetës nuk zgjidhen brenda një dite. Kjo është një periudhë ku nuk ka komplikime të mëdha, por rinisja është gjithmonë e vështirë pasi të keni kaluar dy vite të vështira për punë dhe para. Dashuria? Periudha e qetë, ndoshta është shumë për shijet tuaja.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 17 tetor 2023), hëna në kundërshtim me ju në fillim të javës mund të shkaktojë probleme të vogla sezonale, nga ana tjetër dihet se vuani nga ndryshime të temperaturës apo humorit. Acaroheni kur keni të bëni me njerëz të caktuar. Mendoni për riparimin e trupit tuaj nga moti i keq i jetës…

BINJAKËT

Puna kërkon shumë kohë dhe dashuria kërkon garanci më të mëdha. Tani ka hapje të reja dhe një çështje profesionale mund të zgjidhet, madje të rifillojë. Saturni është disonant dhe flet për vonesa, për vështirësi në përfundimin e gjërave.

GAFORRJA

Më pak pasiguri në dashuri: të gjithë ata që duan të shërojnë një plagë mund të veprojnë. Në këtë moment jeni shumë të zënë me punë, me përgjegjësi të mëdha dhe nuk është e lehtë t'i lini hapësirë ​​historive të reja. Por të paktën provoni!

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 17 tetor 2023), ju dëshironi t'u jepni të tjerëve një imazh fitues. Megjithatë, që nga e diela ka pasur dyshime, njerëz që ju kanë nervozuar. Nëse diçka nuk shkon siç duhet, nuk keni pse të bëheni pesimist. Marrëdhëniet romantike të lindura gjatë muajve të fundit janë intriguese, por Afërdita nuk është më në shenjë. Kujdes…

VIRGJËRESHA

Ju pret një ditë interesante. Keni një farë rigoroziteti në mendje, veproni me plane të paracaktuara dhe i kryeni aktivitetet me vendosmëri dhe përpikëri. Për sa i përket dashurisë, dyert janë të hapura për takime të reja dhe zyrtarizimin e historive të rëndësishme.

PESHORJA

Projekte të reja duhet të zhvillohen për mirëadministrimin e tyre. Disa kanë ndryshuar referenca, ata që kanë investuar në biznese të reja tashmë e kuptojnë se kanë ndërmarrë një hap të rëndësishëm, por edhe sfidues apo të rrezikshëm. Marsi në shenjë ka krijuar shumë probleme fizike, momente lodhjeje, zhgënjimi, por fatmirësisht nga data 12 nuk është më aq e rëndë për tu duruar.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 17 tetor 2023), jeni duke vuajtur nga stresi i tepërt. Veçanërisht nëse keni ndryshuar shumë gjëra kohët e fundit, keni mbyllur bashkëpunime, keni hasur probleme familjare. Jupiteri në opozitë prej disa muajsh po ndryshon rregullat e lojës.

SHIGJETARI

Energjia juaj duket se është në një pikë të lartë dhe aftësitë tuaja sociale po shkëlqejnë. Pavarësisht kësaj, karriera mund të shkaktojë disa probleme. Financat tuaja janë të qëndrueshme, por ka diçka që ju shqetëson emocionalisht. Duhet ekuilibër.

BRICJAPI

Gjatë orëve të ardhshme do të vini re se energjia dhe ekuilibri juaj i brendshëm janë tepër të mira. Do të jetë pak shtytje në sferën e dashurisë, por asgjë për t'u shqetësuar shumë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 17 tetor 2023), yjet pëshpëritin se përshtatshmëria juaj është në maksimum. Nuk do të jetë problem t'i trajtoni situatat ndryshe. Në dashuri mund të ketë disa probleme, por asgjë të pazgjidhshme. Mbani një sy në financat tuaja.

PESHQIT

Nuk është koha më e mirë për dashurinë dhe financat, por mos u shqetësoni shumë. Energjia juaj duket se është mjaft e lartë dhe do t'ju ndihmojë të kapërceni pengesat. Ngadalësim i mundshëm në punë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH