Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 14 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 14 shkurt 2023

DASHI

Fol vetëm nëse është e nevojshme. Kur mendon se ke të drejtë dhe kur mendon se ke forcën për të thënë gjërat, e bën me një lëvizje, shmangu nga kjo ide e gabuar. Lajme të mundshme në punë, të cilat megjithatë janë të furishme. Me kalimin e kohës ia vlen të kalosh valën.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 shkurt 2023), Marsi ka hyrë në shenjën tuaj dhe ka dhënë një aluzion fuqie që do të jetë edhe më i dobishëm për të gjitha projektet që keni në mendje, gjatë muajve të ardhshëm. Në këto orë favorizohen takimet dhe marrëdhëniet në përgjithësi.

BINJAKËT

Ky nuk është një muaj ideal për ju për të krijuar dashuri të reja. Mbetet qielli tepër i qetë për ata që tashmë kanë një histori, e cila megjithatë nuk ngjall më kaq shumë emocione.

GAFORRJA

Në orët në vijim do të forcohen disa situata pune dhe të tjera.  Më pas nga data 10 mars, Urani do të kthehet në favor dhe do të vijnë më të mirat e mundshme... Është e qartë që para kësaj diçka duhet të sqarohet në dashuri, por edhe Afërdita në kundërshtim mund të frenojë dëshirën për të folur dhe të sqarojë çështje të ndryshme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 shkurt 2023), është një periudhë fuqie falë Hënës që do të jetë në shenjë. Projektet tuaja janë mjaft të rëndësishme, por disa mund të mos pajtohen. Gati për të luftuar?

VIRGJËRESHA

Sa më shumë të shkojmë përpara në këtë vit 2023, aq më shumë siguri do të keni derisa të arrini një ideal të madh ose një ëndërr të vogël deri në fund të vitit. Komplikacionet e janarit duken të kapërcyer pjesërisht. Ka ende disa probleme të vogla fizike për të kapërcyer.

PESHORJA

Shumë herë keni ndjesinë e veçantë të luftimit, në një mjedis njerëzish që janë jo vetëm të pasaktë, por edhe të paqartë. Keni një dukshmëri të caktuar, por mund të akuzoheni edhe për diçka që as nuk e keni bërë e as nuk e keni menduar… Debatet në dashuri duhen shmangur. Nuk është koha për debate.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 shkurt 2023), puna nuk ju mjafton. Dashuria është shumë e rëndësishme dhe takimet e kësaj periudhe janë interesante. Kjo ditë ndihmon për të rikuperuar pak qetësinë e brendshme. Po ashtu ju pret një e ardhme më e mirë.

SHIGJETARI 

Me yjet mund të vendosni vërtet se çfarë duhet të bëni. Sigurisht nuk jeni njerëz që i vendosni vetes kufij. Nuk duhet të ndaloni sepse besojnë se nuk janë në lartësinë e tyre, se nuk janë mjaft të rritur, se nuk kanë më besim. Një projekt i ri më në fund mund të fillojë.

BRICJAPI

Do të përjetoni një ditë të mbushur me debate. Mundohuni të bëni diçka ndryshe, mos u lodhni dhe shmangni komplikimet. Në këtë ditë reflektoni mirë se cilat janë kushtet, qoftë edhe në planin sentimental.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 14 shkurt 2023), miqësitë e lindura së fundmi nuk duhen hedhur poshtë, kurse marrëdhëniet po bëhen sërish të rëndësishme këto ditë dhe nuk duhen marrë lehtë. Ajo që ka lindur tani do të zhvillohet nga marsi. E ardhme më e mirë? Tani është e mundur.

PESHQIT

Çdo ndjenjë do të shprehet lirshëm. Yjet janë në anën tuaj me një Venus të favorshëm, ndërsa zemrat e vetmuara do të fillojnë të shikojnë përreth. Jupiteri disonant këshillon të ruani qetësinë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH