Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 17 korrik 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e hënë 17 korrik 2023

DASHI

Në dashuri duhet të vendosni rekordin me partnerin tuaj, veçanërisht nëse ka pakënaqësi. Në punë ka shumë gjëra për të bërë, por kënaqësitë janë afër. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 17 korrik 2023), së shpejti do të keni një hënë të favorshme, por tani për tani duhet të jeni akoma të duruar. Në punë do të filloni një bashkëpunim të ri. Vetëm kujdes nga paratë.

BINJAKËT

Mëngjesi i sotëm është pak i nënshtruar për dashurinë edhe nëse në orët e pasdites do të rikthehet një harmoni e bukur në çift. Në punë jeni në pritje të një rikonfirmimi që do të vijë së shpejti. Lëreni veten të dëgjohet nëse dikush përpiqet të shurdhojë.

GAFORRJA

Fillimi i bukur i javës për dashurinë. Ata që kanë përjetuar një moment rënieje do të mund të fillojnë sërish me partnerin e tyre të zakonshëm. Në punë është më mirë të mos kapeni nga ankthi. Me qetësi do të arrini të bëni gjithçka.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 17 korrik 2023), për dashurinë periudha është pozitive si për ata në çift ashtu edhe për ata që kërkojnë një shpirt binjak. Në punë keni plot gjëra për të bërë, mjafton t'i kushtoni vëmendje parave. Në fakt, kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe tani portofoli juaj po qan.

VIRGJËRESHA

Qetësia kthehet në dashuri dhe mund të filloni të bëni plane për të ardhmen. Në punë ka ardhur koha për të bërë propozime dhe gjithashtu për të kërkuar rritje rroge. Në fund të fundit, e merituat për gjithë punën tuaj të palodhur dhe përkushtimin për t'i bërë gjërat siç duhet. Përveshni mëngët nëse diçka nuk ju shkon.

PESHORJA

Në dashuri do të ketë shkëndija në orët e pasdites. Në punë vazhdoni të punoni fort si gjithmonë dhe do arrini të përfundoni të gjitha projektet tuaja. Ndoshta mund të jetë koha e duhur për të marrë diçka të veçantë si një rritje rroge ose një rol të ri.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 17 korrik 2023), sa ditë e bukur për ndjenjat. Takimet e reja nuk janë për t'u nënvlerësuar. Në punë, i keni të gjitha kredencialet për të arritur rezultate të shkëlqyera, edhe pse dikush mund të pengojë ngjitjen tuaj.

BRICJAPI

Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse kohët e fundit keni qenë mjaft kritikë por mund të ketë edhe rikthim të një ish-i. Në punë jeni në një fazë ndalimi dhe së shpejti do të duhet të vendosni se çfarë të bëni. Vazhdoni kështu apo kërkoni ndonjë mënyrë të re? Shihni përreth.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 17 korrik 2023), kjo e hënë është e bukur për dashurinë dhe për të sqaruar se çfarë nuk shkon në çift. Në punë ka ardhur koha të përballeni me të gjitha problemet për të ecur përpara.

PESHQIT

Pasditja do të jetë më e mirë se mëngjesi për ndjenjat me Venusin duke u bërë mbështetëse. Në punë, vazhdoni të përpiqeni ashtu siç po bëni sepse jeni në rrugën e duhur drejt suksesit.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH