Aktualitet

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 26 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 26 tetor 2023

DASHI

Kjo ditë për dashurinë do të jetë më e mirë pasdite sesa në mëngjes. Në punë, megjithatë, është momenti i duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Ndoshta mund të jetë koha e duhur për të bërë kërkesa, për të marrë një rritje page ose një promovim.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 26 tetor 2023), mëngjesi do të jetë paksa i dobët nga pikëpamja sentimentale, por duhet pak durim. Në punë dikush mund të t’ju dalë kundër.

BINJAKËT

Në dashuri nuk duhet të shikoni kurrë lart, por mendoni për të tashmen. Nuk mungojnë problemet, por gjithçka do të zgjidhet në drejtimin e duhur. Në punë do ketë mundësi, për të bërë disa kërkesa.

GAFORRJA

Pritet një ditë shumë e bukur për dashurinë, ku janë bërë hapa gjigantë. Bëni një pushim në punë. Përveshni mëngët dhe gjithçka do të jetë mirë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 26 tetor 2023), mëngjesi të gjen pak të lodhur pas ditësh polemikash në dashuri. Në punë ka gjithmonë ndonjë problem të ri për të zgjidhur, por një nga aftësitë tuaja të mëdha është këmbëngulja.

VIRGJËRESHA

Dita është shumë e bukur për dashurinë. Në punë mund të lini të mbizotërojë ana juaj argumentuese, prandaj bëni kujdes. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë. Me pak fjalë, përveshni mëngët.

PESHORJA

Kjo pjesë e fundit e ditës është e këndshme për t'u sqaruar me partnerin tuaj. Përdorni gjithmonë diplomacinë në punë. Do të shihni që gjithçka do të jetë mirë së shpejti, por duhet të jeni në gjendje të merrni pak kënaqësi dhe të përveshni mëngët.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 26 tetor 2023), nëse keni disa kohë që jeni beqarë do të keni mundësinë të përjetoni një emocion të ri. Në punë, nëse doni ndryshime, lëvizni tani.

SHIGJETARI

Në dashuri do të duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme dhe në punë do të keni mundësi të shkëlqeni, si zakonisht. Dëshironi të përfitoni sa më shumë nga kjo, por ndonjëherë është e nevojshme të gjeni ndërmjetësim nëse nuk doni të debatoni me ata që ju rrethojnë.

BRICJAPI

Kjo është koha e duhur për ta përjetuar dashurinë, shkujdesur. Në punë gjërat dalëngadalë do përmirësohen. Jo çdo gjë shkon sipas planit, por do të bëhet më mirë edhe para se dikush t'ju trokasë në derë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 26 tetor 2023), në dashuri është më mirë të shtyni vendimet e rëndësishme për një ditë tjetër. Në punë do vini në pah disa bashkëpunime.

PESHQIT

Nëse keni qenë në një lidhje plot probleme, vazhdoni dhe kërko diku tjetër. Në punë gjithçka po shkon mirë. Keni perspektiva të shkëlqyera dhe besim në çdo fushë.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH