Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 14 shtator 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 14 shtator 2023

DASHI

Hëna në aspekt të shkëlqyer ndihmon në marrëdhëniet e dashurisë dhe ju lejon të përjetoni emocione të forta. Në punë do të ishte më mirë t'i kontrolloni gjërat përpara se t'i kritikoni. Përndryshe rrezikoni të thoni disa fjalë shumë dhe më pas të pendoheni. Më mirë të numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 14 shtator 2023), në dashuri është një moment i rëndësishëm për të sqaruar gjithçka që nuk funksionon në çift. Nuk ndiheni shumë të kënaqur në punë, por filloni të mendoni se si ta riktheni atë shkëndijë.

BINJAKËT

Në dashuri është një periudhë kaosi dhe debatesh, bëni kujdes. Në punë është më mirë të jesh diplomatik sesa instinktiv. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Pak nga pak gjithçka bëhet më mirë. Do të shihni që do arrini t’i zgjidhni problemet që po ju mundojnë.

GAFORRJA

Në dashuri ka ardhur koha ta jetoni marrëdhënien në rrezet e diellit. Lajmet e mira po vijnë në punë. Ju do të jeni në gjendje të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë. Përveshni mëngët dhe mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 14 shtator 2023), është më mirë të mos hasni probleme me partnerin. Në punë keni filluar të shihni disa rezultate pas kaq shumë përpjekjesh.

VIRGJËRESHA

Hëna ju lejon të përjetoni emocionet në maksimum. Në punë kushtojini vëmendje vetëm financave. Kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe tani jeni në vështirësi. Bëhuni gati! mëngët.

 PESHORJA 

Kjo është një ditë e bukur për dashurinë me mundësi për takime të reja dhe interesante. Projektet e reja vijnë në punë për të vlerësuar. Mos u nxitoni dhe peshoni të mirat dhe të këqijat.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 14 shtator 2023), mund të ndiheni veçanërisht të ndikuar nga largësia nga partneri juaj. Në punë, shikoni përpara dhe jo të shkuarën. Ka ende shumë për të arritur. Përveshni mëngët.

SHIGJETARI

Nuk jeni plotësisht të kënaqur me sferën tuaj të punës. Ka ardhur një kohë e mirë në punë për të rikuperuar energjinë dhe fitimet tuaja. Kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe tani portofoli juaj po qan.

BRICJAPI

Të dashur Bricjap, nëse kohët e fundit i keni dhënë fund një lidhjeje, mund të filloni të shikoni nga e ardhmja. Në punë, nëse nuk jeni të kënaqur me atë që bëni, filloni të shikoni përreth. Mund të vlerësoni ofertat e reja, ndonjëherë është e këshillueshme që të keni një ndryshim peizazhi për të gjetur stimuj të humbur.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 14 shtator 2023), në dashuri ka nga ata që ndihen të larguar nga partneri. Në punë është një periudhë ideale për të bërë plane për të ardhmen e afërt. Bëhuni gati!

PESHQIT

Shfrytëzojeni këtë ditë për të sqaruar gjërat me partnerin tuaj. Nëse ka pasur debate dhe probleme, do të shihni që gjithçka do të zgjidhet së shpejti. Me pak fjalë, mos i mbani gjërat brenda, por përpiquni t'i zgjidhni ato. Mund të ketë disa ndryshime në punë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH