Horoskop

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e diel 3 shtator 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e diel 3 shtator 2023

DASHI

Ka ardhur koha për të dashuruar dhe për t'iu përkushtuar ndjenjave dhe jo vetëm çështjeve që lidhen me punën. Nga pikëpamja profesionale gjithçka është shumë e ndërlikuar, por zgjidhjet do të vijnë së shpejti.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel, 3 shtator 2023), nuk ka më hënë përballë qiellit tuaj, kështu që emocione të bukura mbërrijnë për t'u përjetuar në shoqërinë e partnerit. Në punë është më mirë të tregoheni të kujdesshëm dhe të qetë sepse dikush mund t'ju nervozojë.

BINJAKËT

Më mirë të mos debatoni shumë me partnerin, kështu që përpiquni t'i jepni fund grindjeve. Në punë ka lajme të mira dhe mundësi për t'u kapur. Ruani qetësinë nëse nuk doni të thoni disa fjalë të shumta për të cilat më vonë do të pendoheni.

GAFORRJA

Është pothuajse koha që Venusi të mbërrijë në shenjën tuaj, kështu që përgatituni për emocione të mëdha. Në punë, ndryshimet janë afër. Magati mund të jetë koha për të marrë një promovim ose rritje shumë të merituar.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 3 shtator 2023), në dashuri vjen një moment qetësie pas disa keqkuptimeve të ditëve të fundit. Në punë ka diçka për të rregulluar. Ndoshta jeni grindur me disa kolegë dhe eprorë dhe tani klima është bërë më e rëndë. [randaj, më mirë sqarohuni.

VIRGJËRESHA

Jeni mjaft të diskutueshëm këto ditë, por do të ishte më mirë të shmangni provokimin e tepërt të partnerit. Ka pak tension në punë. Ndoshta i keni thënë shumë fjalë një kolegu apo shefi dhe tani nuk dini se në cilën anë të shkoni.

PESHORJA

Kjo ditë është e bukur për ndjenjat dhe hëna në shenjë jep emocione po aq të bukura. Bëhuni gati për të përjetuar aventura të shkëlqyera ose marrëdhënie të forta sentimentale, të tilla që nuk i keni përjetuar për një kohë të gjatë. Në punë jini më të organizuar.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 3 shtator 2023), duhet të bëni edhe pak durim sepse së shpejti Afërdita nuk do të jetë më në kundërshtim me ju. Në punë po bëni një plan për të ardhmen tuaj.

SHIGJETARI

Keni një energji të bukur për të derdhur të gjithë në dashuri. Në punë ka të reja dhe ndryshime të mundshme të selisë. Ndoshta detyra të reja ose thjesht dëshira për të marrë diçka më shumë nga ata që ju rrethojnë.

BRICJAPI

Po vijnë ditë të rëndësishme për jetën tuaj të dashurisë, të cilat mund të marrin një kthesë. Në punë ka disa pasiguri. Do të arrini të hiqni kënaqësi të mëdha në çdo fushë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e diel, 3 shtator 2023), dashuria kthehet te protagonisti i jetës suaj dhe ju dhuron momente pasioni dërrmues. Në punë keni nevojë për më shumë përpjekje. Do të shihni që gjithçka është në rregull.

PESHQIT

Keni projekte të shkëlqyera dashurie, të cilat megjithatë mund të kenë disa ndalesa këto ditë. Është një kohë shumë e ngarkuar në punë. Mos qani për qumështin e derdhur. Ju pushuat në verë, tani është koha të përveshni mëngët. Më e mira nuk ka ardhur ende.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH