Aktualitet

HOROSKOPI I DITËS , e diel 19 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS , e diel 19 shkurt 2023

DASHI

Keni hënën e kundërt, kështu që kujdes nga lodhja. Në punë duhet t'i kushtoni vëmendje financave veçanërisht nëse keni pasur vështirësi kohët e fundit. Rrezikoni të bëni gabime të vogla.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 19 shkurt 2023), dëshira për t'u dashuruar rikthehet këtë fundjavë. Në punë duhet të jeni të kujdesshëm sepse merkuri është disonant. Prisni deri më 10 mars përpara se të veproni. Vetëm në atë periudhë yjet do të jenë vërtet më mirë.

BINJAKËT

E bukur kjo fundjavë për dashurinë që mund të ketë situata të vrullshme. Në punë, mendoni me kujdes se çfarë doni të bëni në të ardhmen sepse është koha për të bërë zgjedhje. Nuk mund t'i shtyni më ato. Mundohuni të përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka është në rregull.

GAFORRJA

Në dashuri do të ishte më mirë të bënit kujdes këtë fundjavë. Mund të përdorni fjalën e gabuar me partnerin dhe të shkaktoni dëme. Ka ndryshime në punë. Bëhuni gati dhe mos u shqetësoni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 19 shkurt 2023), mund të përjetoni pak rutinën e marrëdhënies tuaj në këto ditë. Në punë keni ide të mira por për t'i vënë në jetë ato duhet fillimisht të hiqni qafe pak peshë.

VIRGJIRËSHA

Ata që kohët e fundit kanë pasur probleme me partnerin e tyre, më në fund mund të bëjnë një fillim të shkëlqyeshëm. Në punë mendoni pozitivisht, lajmet po vijnë. Mund të arrini gjëra të mëdha në dashuri, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar për ndryshim ose për të gjetur një shpirt binjak.

PESHORJA

Do të jetë e nevojshme të jeni të qartë me partnerin. Nëse nuk jeni të bindur për lidhjen tuaj, jepni fund. Zgjidhjet për problemet e lindura së fundmi vijnë në punë. Do të dini si të shfrytëzoni sa më shumë diplomacinë tuaj dhe keni atë që duhet për të bërë mirë në çdo fushë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 19 shkurt 2023), kjo fundjavë është shumë intriguese nga pikëpamja e dashurisë. Shfrytëzojeni atë. Në punë është një kohë e mirë dhe në datën 22 të muajit do të merrni një lajm të mirë. Kini pak durim.

SHIGJETARI

Në dashuri nuk ka komplikime të tepërta dhe fundjava ofron disa momente të bukura për t'i ndarë me të dashurit tuaj. Në punë, prisni degët e thata dhe bëni një pushim për reflektim. Keni nevojë për një ndryshim peizazhi.

BRICJAPI

Bëni veten të numëroni më shumë. Beqarët mund të bëjnë takime të reja. Në punë do të ishte më mirë të vendosni këmbët në tokë dhe të bëni zgjedhje më realiste. Ka pak melankoli. Duhet të demonstroni talentin tuaj dhe nëse nuk ndiheni të vlerësuar dhe vlerësuar mjaftueshëm, ndoshta duhet të vazhdoni përpara.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 19 shkurt 2023), ka ardhur koha për të zhbllokuar emocionet tuaja. Në punë, situatë e mirë për të vetëpunësuarit dhe për projekte të reja. Mund t'i tregoni të gjithëve nga çfarë jeni krijuar.

PESHQIT

Shmangni çdo lloj konfrontimi në dashuri dhe përpiquni të relaksoheni. Epo në punë, po vjen një periudhë më e mirë se ajo e mëparshme. Do të jeni në gjendje të demonstroni se nga çfarë brumi jeni bërë.

/Liberale.al/

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH