Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 17 shkurt 2023!

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e premte 17 shkurt 2023!

DASHI

Kjo ditë për dashurinë është shumë e bukur ku problemet në çift mund të zgjidhen njëherë e përgjithmonë. Në punë ka plane për lëvizje dhe gjithashtu shumë gjëra të reja. Bëhuni gati dhe mos u shqetësoni.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 shkurt 2023), yjet do t'ju lejojnë të rizbuloni të gjithë bukurinë e emocioneve. Dita është ideale edhe për punë ku do të mund të gjeni një ekuilibër të mirë me kolegët.

BINJAKËT

Kini kujdes në dashuri sepse disponimi është paksa i paqëndrueshëm. Në punë mund të ketë ndonjë ngatërresë me partnerin, por asgjë shumë serioze. Në çdo rast, përpiquni të sqaroheni për të mos ekzagjeruar çështjet e parëndësishme.

GAFORRJA

Kjo fundjavë do të jetë një ulje-ngritje emocionale. Kujdes nga shumë fjalë. Ai po ecën më mirë në punë, edhe nëse mund të gjejë disa dyshime këtë fundjavë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 shkurt 2023), kushtojini vëmendje tensionit në dashuri edhe nëse nuk varet aq shumë nga ju sesa nga partneri juaj. Në punë është më mirë por ndonjëherë ia vlen të dëgjosh mendimin e të tjerëve.

VIRGJËRESHA

E dashur Virgjëresha, dita është shumë pozitive për ndjenjat dhe beqarët e shenjës mund të llogarisin në takime të reja interesante. Në punë ka një dëshirë për ndryshim. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe dëshironi diçka të re dhe stimuj të ndryshëm, shikoni përreth.

PESHORJA

Do të ketë një rikuperim të bukur në dashuri gjatë fundjavës falë edhe ekuilibrit tuaj të brendshëm. Në punë ka një rikuperim të mirë edhe nëse jo të gjitha problemet do të zgjidhen në një çast.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 shkurt 2023), hëna është e favorshme dhe jep emocione të bukura. Në punë mund të merrni një propozim të bukur dhe të papritur. Peshoni me qetësi të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni.

SHIGJETARI

Më në fund ka ardhur koha për një rikuperim të mirë në dashuri. Në punë dëshira për të bërë është e madhe por mos harroni kurrë të ndiqni kreativitetin tuaj. Keni të gjitha kredencialet për të bërë më mirë, prandaj mos u shqetësoni.

BRICJAPI

Qielli është i bukur me Venusin, Marsin dhe Jupiterin të favorshëm. Në punë ka të reja dhe ndoshta detyra të reja dhe interesante. Jeni pak të lodhur nga rutina e zakonshme dhe mendoni se mund të jepni më tepër, por nuk ndiheni plotësisht të vlerësuar.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 17 shkurt 2023), kjo ditë është ideale për të përjetuar pasionin. Sa i përket punës, megjithatë, jeni shumë të lodhur dhe dikush mund t'ju kthejë shpinën, bëni kujdes.

PESHQIT

Kjo ditë nuk është aspak ideale për dashuri edhe nëse e shtuna dhe e diela do të jenë më të mira. Në punë nuk po fitoni shumë por Jupiteri do sjellë një rikuperim të bukur në pranverë. Kufizoni shpenzimet tuaja nëse nuk dëshironi që portofoli juaj të qajë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH