Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e premte 10 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e premte 10 shkurt 2023

DASHI

Ju pret një rënie në dashuri gjatë ditës, prandaj përpiquni të shtrëngoni pak më shumë dhëmbët. Në mars do të zgjidhen shumë çështje. Mos u shqetësoni, vetëm duroni. Për sa i përket punës, disa ndryshime janë të mundshme.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 shkurt 2023), ju pret dita e duhur për të folur për ndjenjat. Edhe në punë, projektet e rëndësishme mund të përjetojnë shumë zhvillime pozitive. Qëndroni të përqendruar dhe në rrugën e duhur.

BINJAKËT

Dashuria do të duhet të presë edhe pak para se t'ju kënaqë plotësisht. Ju duhet ende shumë durim. Për sa i përket punës, mos u shqetësoni, sepse së shpejti do të shpërbleheni për përpjekjet e bëra kohët e fundit, por jo vetëm.

GAFORRJA

Përpiquni të mos zemëroheni për asgjë, edhe nëse nuk do të jetë e lehtë të kuptoni plotësisht disa çështje të zemrës… Sa i përket punës, do t'ju duhet të bëni të pamundurën që të mund të dilni nga një ngërç në të cilin jeni kapur.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 shkurt 2023), pozicioni i Venusit këto ditë është mjaft neutral. Nëse një histori nuk funksionon mund ta lini mënjanë (në disa raste njëherë e përgjithmonë). Puna? Kontakte, mundësi dhe propozime të reja për ata që bëjnë punë të pavarur.

VIRGJËRESHA

Situata e përgjithshme e ndjenjave nuk është aspak fantastike… Megjithatë, do të arrini të rikuperoni pozitivitetin duke iu përkushtuar punës, rikuperimi i së cilës duket më i sigurt se sa pritej. Thjesht duhet të keni pak më shumë durim, por atëherë gjithçka është në rregull.

PESHORJA

Qielli i rëndësishëm për dashurinë është përpara jush, por kujdes nga bollëku i fundjavës. Mos e teproni. Për sa i përket punës, përpiquni të jeni të përqendruar. Nuk është nevoja të përsërisni ndonjë gabim për momentin.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 shkurt 2023), këtë fundjavë kalimi i Venusit dhe Hënës do të favorizojë dashurinë në të gjitha aspektet e saj. Puna? Zgjedhje të rëndësishme për jetën tuaj profesionale po shfaqen në horizont.

SHIGJETARI

Mund të ketë disa dyshime të vogla në lidhje me marrëdhëniet që duhen mbajtur me të afërmit, miqtë dhe familjen. Mundësi të mira keni përpara, nëse keni një punë në gatishmëri. Mbajeni fort dhe insistoni për aq kohë sa të mundeni. Do të shihni që rezultatet nuk do të vonojnë.

BRICJAPI

Nëse do të merrnit këshillën e duhur, do t'ju duhet t'i qaseni me shumë kujdes në mënyrë që të dilni fitimtarë. Mos u hutoni… Për sa i përket punës, ata që presin një promovim nuk do të duhet të presin gjatë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 10 shkurt 2023), është e rëndësishme të keni një marrëdhënie të qëndrueshme, por gjithashtu duhet të përpiqeni të mos e çoni atë në rutinën e përditshme. Mundësi të rëndësishme do të shfaqen për të ardhmen e parashikueshme. Bëhuni gati për t'i kapur ato në kohë. Kjo vlen edhe për punën.

PESHQIT

Nëse keni dy histori në duar, do t'ju duhet të bëni një zgjedhje para se t'i humbni të dyja... Koha e mirë për punë, prandaj afrohuni me njerëzit që ju interesojnë më tepër dhe punoni shumë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH