Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 1 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 1 shkurt 2023

DASHI

Në momentin që Afërdita është disonante ndaj duhet shumë kujdes në dashuri. Gjërat do të përmirësohen nga marsi e tutje. Mund të keni mendime të dyta. Në punë, një marrëveshje do të arrihet në fund të muajit, kur shumë gjëra do të shkojnë në vendin e duhur. Përveshni mëngët dhe do të shihni se gjithçka është në rregull.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 1 shkurt 2023), Afërdita është në anën tuaj, mund ta lini veten më shumë në dashuri. Kujdes në punë, sidomos kur keni të bëni me kolegë. Dikush në familje flet pas shpine, prandaj kini kujdes.

BINJAKË

Në dashuri po përjetoni një fazë dyshimesh dhe pasigurish të forta. Nuk dini çfarë të bëni, nëse të flisni me partnerin apo të tërhiqeni në vetvete. Për momentin, këshilla është të jeni të kujdesshëm, gjërat do të përmirësohen nga muaji mars. Në punë do të vijnë lajme të mrekullueshme, prandaj kujdes për kapërcimin e problemeve ligjore.

GAFORRJA

Qëndroni larg problemeve, sidomos në dashuri. Në fakt, sfera juaj sentimentale karakterizohet nga një periudhë komplekse që ka zgjatur për pak kohë. Ka komplikime në punë. Nëse një kolegu yt ka nevojë për ndihmë, mos hezitoni.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 1 shkurt 2023), dashuria në këtë periudhë nuk premton gjëra të mëdha, por gjithçka do të rregullohet së shpejti. Ata që janë beqarë janë ende në pritje për të gjetur një shpirt binjak. Në punë, nga ana tjetër, është një periudhë rikuperimi dhe vrull të fortë.

VIRGJËRESHA

Venusi dhe Marsi ju mbrojnë, çfarë doni më shumë? Po afron një kohë e mrekullueshme në dashuri. Mund të ketë ndryshime të mëdha në punë. Ju jeni perfeksionistë, por ndoshta duhet të pushoni pak.

PESHORJA

Venusi vazhdon të jetë kundër, por ky është muaji i fundit, në fakt nga marsi fotografia astrale do të jetë shumë më e mirë. Shtrëngoni pak më shumë dhëmbët dhe do të shihni që më pas do të rifitoni besimin dhe entuziazmin. Në punë ka nga ata që duan të ndryshojnë gjithçka, madje edhe qytetin.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 1 shkurt 2023), dashuria paraqitet mirë falë mbrojtjes së Venusit. Ata që janë beqarë prej disa kohësh mund të gjejnë me siguri një shpirt binjak. Në punë, marrëdhëniet tani janë të rëndësishme: bëni kontakte dhe marrëveshje.

SHIGJETARI

Jupiteri është mjaft kritik, ndaj përpiquni të ruani qetësinë dhe mos e teproni. Kujdes nga grindjet dhe ndarjet. Rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë. Në dashuri, çdo grindje mund të zgjidhet shpejt, prandaj thjesht bisedoni me njëri-tjetrin. Në punë, nga data 4 shkurt gjithçka do të rikuperohet.

BRICJAPI

Keni një pamje vërtet të shkëlqyer astrale me Venusin dhe Marsin në anën tuaj, përfitoni nga kjo sepse do të jenë ditë shumë komplekse. Në punë nuk ju mungojnë idetë dhe mund të merrni kënaqësi të mëdha. Forca dhe guxim.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 1 shkurt 2023), një lajm i shkëlqyer vjen për beqarët. Në veçanti, gjërat do të përmirësohen nga muaj mars, kur Venusi do të jetë i aspektuar mirë. Në punë keni shumë gjëra për të bërë dhe pak kohë në dispozicion. Përveshni mëngët.

PESHQIT

Venusi dhe Marsi ju japin shtytjen e duhur për të bërë më mirë. Në dashuri nuk mungojnë emocionet. Në punë mundoheni të kapërceni problemet dhe keqkuptimet. Një periudhë e rëndësishme po vjen. Bëni më shumë dhe do të shpërbleheni.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH